Spalvinkite pavasario žiedus!

Spalvinimo knygos viršelis / Redakcijos archyv.
AA

Spalvinimo knygų manija apėmė kone visą pasaulį. Jau ne tik vaikai, bet ir suaugusieji ilgas valandas leidžia prie spalvinimo knygų puslapių. Ši veikla ne tik įdomi, bet ir naudinga psichinei sveikatai. Kviečiame smailinti pieštukus ir spalvinti naująją žurnalo „Ji“ spalvinimo knygą „Spalvingas gamtos sapnas. Žydėjimas“!

Gėlės puošia, vilioja spalvomis, užburia kvapais. Liesdamos jų žiedlapius, mėgaujamės švelnumu ir trapumu, o tikrieji pojūčių gurmanai šiomis gražuolėmis pamalonina net skonio receptorius. Gėlės, be abejo, padeda išreikšti jausmus. Net jei žiedai driekiasi baltame popieriuje, o gyvybę jiems suteikia spalvoti pieštukai. Tad nevaržykite savęs ir kurkite – prekybos vietose jau pasirodė antroji žurnalo „Ji“ spalvinimo knyga „Spalvingas gamtos sapnas. Žydėjimas“!

Galbūt vienoms gražiausiomis spalvomis pražysiantys šios knygos puslapiai taps smagiu laisvalaikio leidimo būdu, kitoms suteiks naudos sveikatai. Juk ne paslaptis, kad meno terapija padeda nusiraminti, palengvinti fizinius skausmus, pažinti save ar tiesiog išlaisvinti kūrybiškumą.


O kad kūrybai skirtas laikas būtų ne tik malonus, bet ir naudingas, antrojoje „Spalvingo gamtos sapno“ knygoje siūlome paskaityti įdomių tekstų apie gėles, patyrinėti jų sąsajas su Zodiako ženklais. Išlieti jausmus spalvinant, patirti daugelio pamirštą atradimo džiaugsmą jungiant taškus, kurie pamažu virsta akį glostančiais meno kūriniais. Taip pat pasigaminti spalvingų atvirukų, puošnių knygų skirtukų skaitomiems puslapiams pažymėti, o kantriausioms – ne tik nuspalvinti, bet ir iš popieriaus išlankstyti mėgstamų gėlių žiedus.

Linkime malonaus ir prasmingo laiko skaitant, spalvinant, kuriant!

Skaitykite daugiau