Spalvingas „cosplay“ maskaradas sudomino ir Anželą bei Žygimantą Gečus

„Comic Con Baltics“ akimirkos
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-15 18:26
Šeštadienį prasidėjęs populiariosios kultūros festivalis „Comic Con Baltics“ į parodų ir konferencijų rūmuose „Litexpo“ priviliojo tūkstančius kino, komiksų, kompiuterinių žaidimų, anime ir cosplay gerbėjų.

Tarp būrio svečių buvo galima sutikti ir būrį šalies garsenybių. Kai kurios jų atvyko sudalyvauti diskusijose, kitos – tiesiog smalsiai dairėsi ir viskuo akylai domėjosi. Tarp šmirinėjančiųjų buvo galima išvysti dainininkus Jurgį Didžiulį ir Ericą Jennings su metukų dukra Gaia Maria.

Baltą vežimėlį per parodų salę stūmė ir jaunieji tėveliai Anžela bei Žygimantas Gečai. Dainininkai nuo pat mažumės stengiasi pratinti sūnų prie triukšmo. Prieš mėnesį gimęs Žakas ramiai snaudė ir visai nekreipė dėmesio į netylantį šurmulį.

„Comic Con Baltics“ pirmoji diena
„Comic Con Baltics“ pirmoji diena

Čia pat visų dėmesį traukė grupės „G&G Sindikatas“ lyderis Gabrielius Liaudanskas-Svaras. Jau antrus metus iš eilės atlikėjas dalyvauja „Comic Con Baltics“ kaip Kapitonas Lietuva. Žaliu superherojaus kostiumu su Vyčio atvaizdu ant krūtinės Svaras pasipuošė ne veltui, jis - Lietuvos kariuomenės ambasadorius. Kapitonas Lietuva visą dieną maloniai bendravo su renginio lankytojais, pozavo nuotraukoms su visais paprašiusiais.

Atėjusieji įsiamžinti norėjo ne tik su įžymybėmis. „Cosplay“ atstovų čia buvo tiek daug, kad nuo įmantrių herojų kostiumų margo akys. Didžiausiame Baltijos šalyse „cosplay“ konkurse persirengėliai varžėsi skirtingose kategorijose dėl geriausio artisto vardo. Spalvingą maskaradą stebėjo pilna salė žiūrovų – „cosplay“ mūsų šalyje matomas retai, tačiau tai tikrai nesumenkina jo populiarumo. 

Naujausi straipsniai