Spalis: sėkmingiausių dienų kalendorius

Voratinklis / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-01 10:00
Kada geriau versti kalnus, o kada verčiau pristabdyti lėkimą ir energiją? Kokios dienos palankios pasimatymui, o kada geriau laiką leisti vienumoje? Pataria astrologė Lana Kutkytė.

1 SAVAITĖ

Spalio 1 d.

Tai jaunaties diena, todėl išgyvenkite kiekvieną akimirką ypač sąmoningai ir pozityviai. Minties galia bus didžiulė, tad pravartu susitelkti tik ties tais dalykais, kuriuos norite matyti savo ateityje. Visgi, aktyviai veikti ir bandyti realizuoti savo norus dar nėra tinkamas laikas. Šiandien tik planuokite, mąstykite, vizualizuokite.

Spalio 2 d.

Asmeninio gyvenimo problemos ir džiaugsmai gali tapti aktualiausia dienos tema. Jei įsiklausysite į save ir aplinkos siunčiamas užuominas, aiškiai suvoksite, kokios ateities tendencijos nusimato jums svarbiuose santykiuose ir kaip pasielgti būtų teisingiausia.

Spalio 3 d.

Puiki diena naujiems darbams, stambiems projektams. Sėkmingiausi bus tie, kurie nebijo rizikuoti, išlaikyti savo poziciją, geba atlaikyti aplinkos spaudimą. Vakaras tinkamas aistringiems pasimatymams, tačiau tik tuo atveju, jei partnerį jau turite, kadangi naujos pažintys gali būti pernelyg komplikuotos.

Spalio 4 d.

Šios nakties sapnai gali versti nerimauti, bauginti ir tikėtis nemalonumų ateityje. Visgi pasistenkite jų pernelyg nesureikšminti – tai daugiau susikaupusių minčių ir nerimo atspindžiai nei pranašiški sapnai. Tas pats taikoma ir „saldiems“ sapnams, kurie nebūtinai pranašauja gražius dalykus. Reikalingiausia savybė šiandien – rimtumas. Ypač, bendraujant su viršininku.

Spalio 5 d.

Svarbiausius darbus pasistenkite planuotis nuo 11.30 val. Iki tol gali būti sunku pasiekti norimų rezultatų, o nuveiktus darbus gali tekti daug taisyti arba net padaryti iš naujo. Vakaras nuo 21 val. palankus pasidomėti kelionėmis, pirkti bilietus arba bendrauti su užsieniu.

Spalio 6 d.

Šioje dienoje gali būti visko: prisipažinimų meilėje, pavydo, išsiskyrimų, susitaikymų, pakvietimų, manipuliacijų jausmais ir nuoširdžių pokalbių. Gali būti išties sunku suvokti, kas yra tikra, o kas tik iliuzija. Protingiausia būtų neforsuoti įvykių susijusiu su santykiais ir palikti viską skleistis natūraliai. Venkite stambių pirkinių.

Spalio 7 d.

Aktyvi diena, kuomet net ir iš prigimties ramūs žmonės gali pajusti poreikį nuveikti kažką reikšmingo, pasireikšti, prasiveržti į priekį. Visgi diena gali atnešti nemažai netikėtumų ir aštrių situacijų, todėl pasiruoškite reaguoti tinkamai ir neleiskite kitiems žmonėms įvelti jūsų į konfliktą.

Spalio 8 d.

Ramiausias dienos laikas nusimato iki 11 val. Vėliau gali būti sunku teisingai suprasti, kas vyksta iš tikrųjų, kadangi aplinkoje bei jūsų pačių viduje gali būti per daug iliuzijų, kurios klaidins ir skatins priimti neteisingus sprendimus, be reikalo bijoti, nerimauti dėl ateities, ypač susijusios su darbiniais reikalais. Skirkite dieną paprastiems reikalams tvarkyti.

Spalio 9 d.

Laikas nuo 12.10 iki 14.10 val. ypač tinkamas maloniems susitikimams su draugais ar mylimaisiais. Naujoms, ypač romantiškoms pažintims diena nėra itin produktyvi. Nuo 15.20 val. laukia palankus metas svarbiems darbams bei sprendimams. Gali pavykti lengviau nudirbti tuos darbus, kuriems paprastai trūksta kantrybės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ko iš mylimos moters santykiuose tikisi vyrai?

ANTRA SAVAITĖ

Spalio 10 d.

Aktyvus dienos laikas nusimato nuo 9.35 val., tuomet ir patartina pradėti tvarkyti svarbiausius reikalus. Tai viena produktyviausių ir „lengviausių“ dienų šį mėnesį, tinkama beveik visoms veikloms sritims. Vakaras nuo 19 val. itin tinkamas svarbiems pokalbiams, susitikimams, tačiau labiau darbo nei meilės sferoje.

Spalio 11 d.

Kaip ir vakar, tai viena geriausių dienų, tad patartina negaišti laiko smulkmenoms ir tęsti tuos darbus, kuriuos pradėjote vakar. Jei tik panorėsite, galėsite nuveikti daugiau nei patys planavote. Visas dienos fonas ypač tinkamas aktyviam darbui. Meilės reikalai turėtų būti antraeiliai.

Spalio 12 d.

Laikas nuo 13.45 iki 15.45 val. nėra efektyvus jokiems svarbiems darbams, todėl jį verčiau paskirkite ramiam poilsiui. Laikas iki 13.45 val. palankus intelektualiam darbui, bendravimui, susitikimams su kolegomis ir bendraminčiais. Nuo 15.45 val. palankus laikas kūrybai, meilei, apmąstymams vienumoje.

Spalio 13 d.

Nuo 12.20 iki 14.20 val. patartina neskirti jokių svarbių susitikimų, atsakingai dirbti bei neleisti sau jokių nereikalingų pajuokavimų, ypač pokalbyje su viršininku. Likusios dienos fonas gana palankus ramiam darbui, gražiai kūrybai, menui, nuoširdžiam bendravimui, apsilankymui grožio salone.

Spalio 14 d.

Rytas nuo 9.10 iki 11.10 val. palankus grožio pirkiniams, meilės susitikimams bei finansinėms operacijoms atlikti. Svarbiausius reikalus pasistenkite sutvarkyti iki 16.10 val., kadangi vėliau patartina vengti skubotumo, aktyvaus bendravimo bei pasistengti ramiai praleisti laiką vienumoje.

Spalio 15 d.

Tai nelengva diena, kuomet netikėtai galit tekti susidurti su agresyviais žmonėmis, sulaukti kritikos, priekaištų ir reikalavimų. Stebėkite savo emocijas ir reaguokite adekvačiai, neleiskite sau spontaniškai pasakyti ar padaryti kažko, dėl ko vėliau teks gailėtis.

Spalio 16 d.

Ši diena jau daug ramesnė, tačiau kaip ir vakar, patartina kuo mažiau bendrauti ir kontroliuoti emocijas. Jei staiga kiltų noras kažką skubiai išsiaiškinti, pasistenkite susilaikyti ir atidėti tą kitai dienai. Bus sunku išvengti ginčų bei įvairių nesusipratimų, kurie kils dėl nevaldomų emocijų, pavydo, noro nukonkuruoti.

TREČIA SAVAITĖ

Spalio 17 d.

Rami ir darbinga diena. Sau patogiu ritmu dirbkite jums svarbius darbus ir nuveiksite daugiau nei skubėdami ir bandydami aplenkti kitus. Tai taip pat nuostabi diena įvairiems pirkiniams, asmeniniam gyvenimui, šeimos reikalams tvarkyti, finansinėms operacijoms atlikti.

Spalio 18 d.

Informatyvi ir įdomi diena, kuomet galite suvokti galimas ateities tendencijas, suvokti teisingą kelią, kuriuo turėtumėte eiti, išsiaiškinti savo stipriąsias ir silpnąsias savybes. Reikalinga informacija ateis netikėtais būdais: per kitus žmones, knygas, aplinkoje esančius ženklus, įdomius nutikimus.

Spalio 19 d.

Tai viena nemaloniausių dienų šį mėnesį, tad apribokite darbus bei kontaktus ir venkite daryti tuos dalykus, kurių neplanavote prieš tai. Atsargiai žvelkite į šios dienos pasiūlymus ir neskubėkite jų priimti, net jeigu jie skambės itin patraukliai. Vėliau gali pasimatyti, jog tai tuščias laiko švaistymas.

Spalio 20 d.

Produktyvi diena tiems, kurie geba sklandžiai komunikuoti ir prisitaikyti prie aplinkybių. Gražiausias dienos laikas laukia nuo 13.15 iki 15.15 val. – tai vaisingas metas tiek asmeniniam gyvenimui, tiek ir kūrybai darbe. Svarbius reikalus patartina sutvarkyti iki 16.25 val.

Spalio 21 d.

Gali tekti blaškytis tarp noro praleisti daugiau laiko vienumoje ir užsiimti kolektyvine veikla. Būtų protingiausia suplanuoti dienotvarkę taip, kad nuveiktumėte bent keletą svarbių darbų, tačiau ir pasiliktumėte laiko poilsiui, bendravimui su artimaisiais. Vakarą nuo 19 val. patartina praleisti namuose.

Spalio 22 d.

Rytas iki 9.45 val. gana avaringas tiek pėstiesiems, tiek ir vairuojantiems. Tarp 14.30 ir 16.30 val. patartina neskirti svarbių susitikimų ir kuo mažiau kontaktuoti su aplinka, kadangi tai gana konfliktiškas metas. Diena ypač palanki tiems, kurie gali leisti veikti sau patogiu ritmu ir neskubėti.

Spalio 23 d.

Diena aktyvi, tačiau joje gali vyrauti grubios, agresyvios energijos, todėl pasistenkite neforsuoti įvykių ir veikti neskubėdami. Diena palanki meilei, kūrybai, aktyviam sportui, bendravimui su vaikais. Tiesa, su vaikais šiandien gali būti sunkiau susikalbėti.

KETVIRTA SAVAITĖ

Spalio 24 d.

Laikas nuo 14.20 iki 16.20 val. gali atnešti staigių įžvalgų, nuostabių idėjų bei suvokimų apie savo perspektyviausias veiklos sferas. Įsiklausykite į savo paties idėjas bei neignoruokite ateisiančių pasiūlymų, jie gali būti itin vaisingi. Diena ypač tinkama meilei bei antrosios pusės paieškoms.

Spalio 25 d.

Laikas labiau palankus darbui bei mokslams nei draugystei ir meilei. Aplinkoje gali vyrauti darbingos nuotaikos, tad sulaukti šilto dėmesio, romantiškų staigmenų ar meilės gali būti sunku. Nereikalaukite to nei iš kitų, nei iš savęs – tai nėra tam palankus metas.

Spalio 26 d.​

Susikaupkite ir disciplinuotai dirbkite įprastus darbus. Pasistenkite kuo mažiau be reikalo komunikuoti su aplinkiniais, darykite ir sakykite kažką tik tada, kai to iš tikrųjų reikia. Jūsų ištarti žodžiai gali būti netinkamai suprasti ir net sugadinti santykius su aplinkiniais.

Spalio 27 d.

Laikas nuo 14.50 iki 16.50 val. yra neefektyvus svarbiems darbams, todėl svarbu neplanuoti šiuo laiku darbų, kurie yra išties svarbūs. Laikas iki 14.50 val. ypač tinkamas įvairiems dokumentams tvarkyti bei dirbti sunkius, kantrybės reikalaujančius darbus. Nuo 15.50 val. puikus laikas svarbiems susitikimams.

Spalio 28 d.

Tai bendradarbiavimo, susitikimų ir santykių harmonizavimo diena. Puiki diena pasimatymams bei verslo susitikimams. Nepatartina leisti per daug laiko vienumoje, nes taip tiesiog neišnaudosite dienos galimybių. Vakarą nuo 22 val. patartina praleisti namuose.

Spalio 29 d.

Nepalanki diena naujų darbų ar santykių pradžiai, todėl tiesiog tvarkykite įprastus reikalus, tvarkykitės namuose, išmeskite nereikalingus daiktus ir užbaikite tuos darbus, kuriuos galite ir norite užbaigti. Rytoj laukia jaunatis – naujas ciklas, tad pasiruoškite jam tinkamai.

Spalio 30 d.

Svarbiausias dienos įvykis – tai jaunatis, kuri laukia 19.38 val. Padarykite viską, ką galite, kad ją pasitiktumėte ramioje vietoje, su jums maloniais žmonėmis. Šios dienos planetų tarpusavio aspektai bus vien tik teigiami, todėl išlaikyti pozityvumą ir gražius santykius bus nesunku.

Spalio 31 d.

Laikas nuo 9.50 iki 11.50 val. vaisingas verslo susitarimams, finansinėms operacijoms bei intymiam bendravimui su savo partneriu. Naujos pažintys šiandien gali atnešti daug pokyčių, aistros, stiprių išgyvenimų, tačiau tuo pat metu ir nemažai kančios bei pavydo. Nuo 15.50 iki 17.50 val. patartina netvarkyti jokių svarbių reikalų bei vengti nebūtino bendravimo net ir su artimaisiais – tai iliuzijų ir nesusikalbėjimo laikas.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai