SPA centro atidarymui Kaune dirigavo netikėta vedėjų pora

Nerijus Juška ir Deimantė Andriuškaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-17 20:32
                          „East Island SPA" centrai klientus džiugina 11 metų Druskininkuose bei Vilniuje, o dabar laukia klientų ir Kaune. Trečiadienį Kaune, prekybos ir pramogų sostinėje „Akropolis" duris atvėrė naujas, per tris aukštus išsidėstęs „East Island SPA centras“.

SPA centras nustebino svečius interjero dizaino sprendimais, autentiška ir išskirtine aplinka, dekoracijomis iš Balio salos, taip pat per šimtą skirtingų masažo rūšių, daugybe kūno priežiūros bei kosmetologinių procedūrų. Siekiama, kad čia užėjęs pasijustų tarsi atvykęs į salą, kuri užburia savo autentiška aplinka, muzika ir kvapais. Akį trauk įspūdinga per 300 kg sverianti Budos skulptūra iš Balio salos, o visuose dešimtyje kambarių - autentiškos dekoracijos, akmeninės kriauklės, gipso paveikslai, išskirtinė sienų raštų tekstūra.

Visų kambarių garso izoliacijai buvo skirtas ypatingas dėmesys, panaudotos naujausios ir geriausios technologijos, tarp langų ir duryse įmontuotos specialios garso nepraleidžiančios medžiagos.

SPA centro atidarymo renginį vedė nauja ir neįprasta vedėjų pora – modelis Deimantė Andriuškaitė ir baleto šokėjas Nerijus Juška.

Svečiams buvo patiektos Ugnės ir Mindaugo Katelynų įkurtos įmonės „7Pack“ paruoštos vaišės, turtingos skoniu bei draugiškos kūno linijoms, įrodančios, kaip puikiai meilė maistui dera su meile savo kūnui.

Į SPA centro atidarymą atskubėjo Natalija Martinavičienė, Elvyra Monginienė, Olesia Les, Gediminas Daraškevičius, Gediminas Juodeika, Linas Zienius, Danguolė Pečikonytė-Juan Font, Gerda Stel, Indrė Kvedarienė, Kristina Kaikarienė, Karolis Murauskas, Irina Miu Miu, Giedrius Gustas, Gintarė Songailė, Vilma Javtokienė, Ugnė Katelynė, Liveta Kazlauskienė, Ingrida Kazlauskaitė, Vaida Genytė, Audronė Bunikienė, Jolita Kuliešytė, kiti pramogų ir verslo atstovai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai