Šou „Kaukės“ – gausu staigmenų: naujokas Kiaušinis ir senbuvių užuominos

Laida „Kaukės“ / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

„O, žiūrėkit! Aš labai laukiu kiekvieną laidą šitos kaukės pažiūrėt ir pasimėgaut, bet su šiuo pasirodymu Superherojus, išsidavė pats. Aš jau žinau kas“, – po Superherojaus atliktos legendinės grupės U2 dainos „With or Without You“ užtikrintai sakė broliai Lavrinovičiai.

Praėjusią savaitę prie jau visiems puikiai žinomų kaukių prisijungė naujas dalyvis – Mėnulis. Komisijos nariai išvydę įspūdingą kaukę negalėjo paslėpti savo emocijų. O išgirdę Mėnulio dainavimą negailėjo gausių aplodismentų ir susižavėjimo šūksnių. Visi vienbalsiai nusprendė, kad po šia žavinga kauke, slepiasi išskirtinio balso savininkė.

Šį kartą Mėnulis nenuleido kartelės žemyn ir pribloškė visus dar vienu nepakartojamu pasirodymu. „Labai labai gražu, labai labai ačiū! Nuostabi kaukė! Nuostabus balsas! Yra labai smagu pažiūrėti į kaukę, bet tu gali ir išgirsti kokie yra gražūs balsai“, – Mėnulio pasirodymą gyrė atlikėja Monika Liu.

Laida „Kaukės“ / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Po aistringų diskusijų atėjo metas užuominoms. Šį kartą dalyviai turėjo atsinešti po vieną daiktą – užuominą apie juos. Galbūt šios užuominos palengvino įminti didžiausią mįslę – kas slepiasi po kaukėmis?

Kai į didžiąją „Kaukių“ sceną buvo įnešta Drugelio užuomina, laidos vedėjas Giedrius Savickas komisijai pateikė netikėtą pasiūlymą. Ar komisijos nariai sutiko su juo? 

Maža to, viena daugiausiai liaupsinamų kaukių, Avinas, taip pat sukėlė tikrą uraganą komisijos galvose. Po jo atsinešto daikto, komisijai beliko tik gūžčioti pečiais.

Laida „Kaukės“ / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Sekmadienio vakarą televizijos projektas „Kaukės“ priverčia ne vieno žiūrovo širdį plakti stipriau. Iki finišo tiesiosios likus vos keliems žingsniams projekto organizatoriai paruošė ne vieną staigmeną. Viena jų – šioje laidoje prie projekto senbuvių prisijungs dar viena nauja kaukė – Kiaušinis.

„Sąnariai ir Kiaušinis tai yra du suderinami dalykai gyvenime“, – vos tramdydamas juoko ašaras po naujo „Kaukės“ dalyvio Kiaušinio pasirodymo kalbėjo laidos vedėjas Giedrius Savickas.

Laida „Kaukės“ / Svetlanos Bolnienės nuotr.

„Įspūdingas pasirodymas, aš iš karto prisiminiau savo brolį. Kai per šventes jam duoda mikrofoną, jisai panašiai elgiasi tada prie visos publikos“, – šmaikštavo vienas iš brolių Lavrinovičių.

Lyg staigmenų būtų maža, didžiausia laidos intriga – šį sekmadienį nuimamos net dvi kaukės ir atskleidžiamos dvi po jomis besislepiančios asmenybės.

„Kaukės“ – sekmadieniais, 19.30 val. per LNK televiziją.

Muzikinio šou „Kaukės“ 8-oji antro sezono laida (32 nuotr.)
+26
Skaitykite daugiau