Šou „Kaukės“ finalas: komisijos detektyvai nusprendė, kad dalyviai išsidavė

Šou „Kaukės“ akimirka / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

„Man labai gera čia būti, nors žinau, kad finalas ir reikia sakyt, kad švęsim, kad šoksim, kad čia bus labai linksma, bet širdyje truputį verkiu, nes reikės vėl metams atsisveikinti. Ko išmokė „Kaukės“? Tai, kad meilė gali būti iš tiesų akla. Mums nereikia žinoti, kas slepiasi po kauke, bet gali mylėti tą talentą, tą talentą pasislėpt galbūt, tą talentą, kuris gali tapt kuo tik nori, tuos žmones, kurie išdrįso gyvenime nedainavę ateiti į „Kaukių“ sceną ir čia dainuoti“, – sekmadienį prasidėjus didžiajam šou „Kaukės“ finalui kalbėjo Indrė Kavaliauskaitė.

Jai antrino ir kita komisijos narė, Monika Liu: „Iš tiesų kažkaip suspaudė jau širdelę“, – sakė ji ir dėkojo savo kolegoms už šiltą priėmimą bei pridūrė: „Iš tiesų buvo labai labai smagu! Buvo įdomu! Aš net nesitikėjau! Aš sėdėdavau ir galvodavau: kur aš čia papuoliau? Kas čia vyksta? Ar aš sapnuoju? Monika, atsimerk!“

Šį sekmadienį paaiškės didžioji slapčiausio šou „Kaukės“ intriga – visos kaukės bus nuimtos ir tik žiūrovų balsais nuspręsta, kas laimės, o kam teks braukti skaudžias pralaimėjimo ašaras. 

Kelią iki finalo savo sunkiu darbu, nepakartojamais pasirodymais ir kartais stebinančiais pasirinkimais prasiskynė trys kaukės: Mėnulis, Avinas ir Superherojus.

Daugiau nei pusę metų šie dalyviai turėjo saugoti paslaptį ir neprasitarti net artimiausiems žmonėms, kad dalyvauja šiame projekte. Net filmavimų metu jie negalėjo su niekuo kalbėti ir su jais negalėjo kalbėti niekas. O jų balsai buvo iškraipomi specialiomis programomis.

Maža to, į kiekvieną filmavimą jie buvo lydimi ir saugomi specialiai šiam projektui apmokytos apsaugos. Gal paskutinįjį vakarą jums pavyks atsakyti į didžiausią klausimą – kas slepiasi po kauke?

Šou „Kaukės“ akimirka / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Finale viena paslaptingiausių laikyta kaukė, Superherojus pasirinko atlikti 2015-ųjų metų Eurovizijos nugalėtojo Manso Zelmerlowo dainą „Hero“. 

„Aš sėdėjau ir aš pasirašiau sau pirmą sakinį: tikrai ne Merūnas!“ – po įspūdingo pasirodymo sakė atlikėja Monika Liu.

Ar šis Superherojaus dainos atlikimas nepakiš jam kojos ir neišduos jo tikrosios asmenybės? 

Dar daugiau, kad Superherojus nėra pati iškalbingiausia kaukė, jau pastebėjo daugelis. Tačiau likus vos vienam žingsniui iki laimėjimo užkulisiuose jis padarė tai ko nesitikėjo niekas ir nepaliko pasirinkimo projekto kūrybinei komandai. Teko reaguoti žaibiškai ir paklusti šio dalyvio reikalavimams.

Šou „Kaukės“ akimirka / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Tuo metu Avino dainos pasirinkimas dar kartą pribloškė net visko mačiusius ir girdėjusius.

„Tiesiog nuostabu! Nuostabu! Nuostabu! Labai ačiū už visus pasirodymus“, – Avinui dėkojo Indrė Kavaliauskaitė.

O broliai Lavrinovičiai prisipažino savo socialinių tinklų paskyroje sulaukę netikėtos „Kaukių“ laidos gerbėjos žinutės.

Šou „Kaukės“ akimirka / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Dar vienu netikėtumu komisijai tapo Mėnulio pasirodymas.

„Bet kaip išsidavė iš karto per finalus?!“ – po Mėnulio dainos juokėsi broliai. Ar iš tiesų šešių detektyvų komisijai finale pavyks išnarplioti visas mįsles?

Šou „Kaukės“ akimirka / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Projekto rengėjai šventinį vakarą bus paruošę ne vieną žadą atimančią staigmeną. Laukia nuožmi trijų dalyvių kova. Kam pavyks pavergti jūsų širdis ir kas laimės spręsite, tik jūs!

Šou „Kaukės“ jau sekmadienio vakarą, 19.30 val., per LNK.

Šou „Kaukės“ akimirkos (18 nuotr.)
+12
Skaitykite daugiau