Šou „Kaukės“ atidengta Zuikutės kaukė: po ja – Katažina Zvonkuvienė

Katažina Zvonkuvienė projekte „Kaukės“
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

„Tai yra vienas fainiausių ir įsimintiniausių televizijos projektų, kuriame teko dalyvauti. Mes gyvenime niekada neturime progos pabūti kažkuo kitu, paieškoti kitokio balso tembro, keistesnių judesių. Žinoma, visų apgaudinėjimas – dar viena labai žavi šio projekto dalis!“, – patirtimi dalyvaujant slapčiausiame televizijos projekte „Kaukės“ dalinasi garsi atlikėja Katažina Zvonkuvienė.

Šį sekmadienį televizijos žiūrovus stebino ir įspūdingais pasirodymais žavėjo septynios likusios kaukės. Deja, komisijos sprendimu pavojaus zonoje atsidūrė gražiausiomis pramintos kaukės – Zuikutė ir Drugelis. Priimti lemiamą sprendimą nebuvo lengva. Tačiau buvo nuspręsta atskleisti Zuikutės tikrąją asmenybę. Šį kartą visi komisijos nariai vienbalsiai tvirtino, kad po šia kauke slepiasi visiems puikai žinoma dainininkė Katažina Zvonkuvienė. Ir jie buvo teisūs.

„Į dešimtuką!“ – garsiai šaukė broliai Lavrinovičiai kai Zuikutė parodė savo tikrąjį veidą.

„Kokie talentingi, nuo pirmos laidos, na, kaip? Ir taip atsistoju, ir anaip, ir taip padainavau, ir anaip! Ir vis tiek Katažina, bet viską žino“, – vos nusiėmusi kaukę sakė Katažina ir juokavo, kad Zuikutės kostiumą norės pasiimti į savo koncertus.

Katažina Zvonkuvienė projekte „Kaukės“

„Kai tik pasirodė „Kaukių“ anonsai, mano mama manęs klausė, ar manęs nekvietė dalyvauti „Kaukėse“. Aš apsimečiau kvailele ir sakau, į kokias dar kaukes? Aš gi jau dalyvavau „Muzikinėje kaukėje“. Juo labiau, kaip aš spėčiau, kai tiek koncertų“, – pasakojo garsi moteris ir pridūrė, kad jau po pirmų laidų jos telefonas tiesiog kaito nuo gausybės žinučių.

„Gavau tiek žinučių ir Instagrame mane visi žymėjo, net tie žmonės, su kuriais nelabai bendrauju. Iš pradžių jaučiausi labai kvailai, nes nežinojau kaip reaguoti – apsimesti, kad nieko nematau ar kaip tik atsakyti? Realiai mane guodė tik viena mintis, kad kažkada visa tai baigsis ir galėsiu garsiai pasakyti – taip, aš buvau Zuikutė ir jums melavau, nes tokios žaidimo taisyklės“, – kalbėjo Katažina.

Katažina Zvonkuvienė projekte „Kaukės“
Katažina Zvonkuvienė projekte „Kaukės“

Maža to, žinoma atlikėja sako, kad visa jos šeima yra didelė „Kaukių“ gerbėja ir kiekvieną sekmadienį žiūri šį projektą. Todėl labiausiai jaudinosi, kad niekas nepastebėtų jos reakcijų ir neišsiduotų.

„Su mumis po vienu stogu dabar gyvena ir mano sesers šeima, ir mama dažnai aplanko. Tai labai bijojau ir galvojau, kad kai visi žiūrės laidas man teks užsiimti kitais darbais. Labai džiaugiuosi, kad pirmųjų laidų pavyko išvengti, nes turėjau koncertus. Bet, aišku, grįžus namo visi klausinėjo – ar tik čia ne tu? Aš vėl apsimečiau kvailele. Sakau, man ir pačiai įdomu, kas slepiasi po Zuikutės kauke, nes labai daug žinučių gavau. Be to ir praėjusiais metais mane spėliojo po kai kuriomis kaukėmis. Tai bus labai įdomu pamatyti, kai nuims Zuikutei galvą“, – šypsosi Katažina.

Katažina Zvonkuvienė projekte „Kaukės“

Garsi moteris sako, kad ir jos vaikai yra dideli laidos „Kaukės“ gerbėjai: „Vaikams viena kaukė už kitą gražesnė. Jie tiesiog aikčioja žiūrėdami laidas. Tiesa, buvo toks juokingas įvykis. Aš nusipirkau žurnalą, ant kurio viršelio buvo Zuikutė ir Vaidotas, ir paslėpiau jį savo miegamajame. Kornelija vieną dieną rado, atbėga ir sako – mamusia, čia Zuikutė! Kokia miela, aš norėčiau tokios“, – juokiasi moteris.

„Man šitas slaptumas labai patiko. Man labai patinka ruošti staigmenas žmonėms. Aš adrenaline gyvenau visą šį laiką. Ir, prisimenu, kaip praėjusiais metais ruošiau sesės 50-mečiui siurprizą. Kaip sunku buvo viską nuslėpti, įtikinti ją apsirengti gražiausią savo suknelę... Šį projektą galėčiau prilyginti tokioms staigmenoms, kurios suteikia labai daug gerų emocijų“, – džiaugėsi Katažina Zvonkuvienė.

Skaitykite daugiau