Šou „Delfinai ir žvaigždės“ uždainavo Nerijaus Juškos sužadėtinė ir sūnaus mama Agnė Jurgilaitė

Gabrielė Martirosianaitė, Nerijus Juška, Agnė Jurgilaitė, Ruslanas Kirilkinas / „Delfinai ir žvaigždės“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-19 23:30
Šeštadienį Klaipėdos delfinariume įvyko dar vienas įspūdingas „Delfinų ir žvaigždžių“ renginys, kuriame pasirodė anksčiau čia nedalyvavusios įžymybės. Prie renginio dalyvių prisijungė atlikėjai Vaidas Baumila bei Ruslanas Kirilkinas, be to, tikra sensacija tapo uždainavusi Nerijaus Juškos sužadėtinė ir sūnaus mama Agnė Jurgilaitė.

V.Baumila, surengęs pasirodymą kartu su renginių organizatoriumi Remigijumi Žiogu, delfinariume lankėsi ir prieš metus, filmuojant pirmąjį sezoną. Visgi šių metų vizitas jį pradžiugino dar labiau. V.Baumila scenoje ne tik dainavo, bet ir pats davė kelias komandas delfinams.

„Kai pernai delfinariume pasirodėme su Monika Linkyte, neturėjau progos tiek pabendrauti su delfinais, bet šįmet juos ir pamaitinau, ir paglosčiau, pačiupinėjau, todėl įspūdžiai – puikūs“, – po pasirodymo džiaugėsi V.Baumila.

„Delfinai ir žvaigždės“ nuotr.
„Delfinai ir žvaigždės“ nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aistė Pilvelytė po „Eurovizijos“ laiką leidžia su delfinais

Tiesa, po trijulės pasirodymo komisija kone vienbalsiai pripažino, kad vakaro sensacija tapo būtent A.Jurgilaitės dainavimas. „Sveikinu, Agne, turėjai ir puikų pritariantį vokalistą“, – turėdamas omenyje R.Kirilkiną, juokavo komisijos narys Ramūnas Vyšniauskas.

„Žiauriai smagu, aš tikrai labai džiaugiuosi, kad pasisvečiavau šiame projekte. Pats esu už iššūkius, tad jei kada nors gaučiau pasiūlymą dalyvauti, tikrai neatsisakyčiau, nors ir bijau vandens bei gylio, bet delfinų – tikrai ne“, – laimingas kalbėjo R.Kirilkinas.

„Aš tikrai labai pavydžiu čia dalyvaujantiems kolegoms. Suprantu, kad tai atima tikrai daug laiko, visi čia įdeda daug darbo, atstumai dideli, kadangi daugelis dalyvių negyvena Klaipėdoje. Bet tos akimirkos, kurias jie praleidžia su delfinais – jų aš labai visiems pavydžiu, tokiu tikru baltu pavydu“, – pridūrė R.Kirilkinas.

„Delfinai ir žvaigždės“ nuotr.
„Delfinai ir žvaigždės“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai