„Sostų karų“ žvaigždės Rose Leslie ir Kitas Haringtonas netrukus sulauks pirmagimio

Rose Leslie ir Kitas Haringtonas/ SCANPIX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-26 20:44
Kultinio amerikiečių serialo „Sostų karų“ žvaigždės Rose Leslie (33) ir Kitas Haringtonas (34) gyvena džiugiomis nuotaikomis. Pora netrukus sulauks pirmagimio, praneša „People“.

Ši žinia pasklido po to, kai aktorė jau suapvalėjusiu nėščiosios pilvuku įsiamžino naujame britų žurnalo Make Magazine numeryje. 

Kitas ir Rose amžiną meilę vienas kitam prisiekė 2018-ųjų birželį. Šventė buvo surengta Škotijoje, Aberdynšyro srityje esančioje pilyje Ward Hill. Ši pilis – sena Rose Leslie šeimos nuosavybė. Aberdynšyras – aktorės gimtinė.

Vestuvių detalės nebuvo viešinamos. Žinoma tik, kad į Ward Hill pilį pakviesta apie 200 svečių. Kvietimai buvo sukurti „Sostų karų“ stilistika – vokai užklijuoti paštuo ženklais, ant kurių pavaizduotas Kito Haringtono herojus Džonas Snou.

Pora susipažino būtent „Sostų karų“ filmavimo aikštelėje prieš penkerius metus.

Kitas ir Rose nustebino ir sužadėtuvėmis. Šiuolaikiniame pasaulyje socialiniai tinklai, rodos, valdo viską. Tiek pasaulinio garso įžymybės, tiek paprasti žmonės savo gyvenimo akimirkas publikuoja internete ir taip leidžia savo draugams, artimiesiems bei gerbėjams greitai ir lengvai sužinoti visas naujienas. tačiau Kitas ir Rose 2017-aisiais apie sužadėtuves paskelbė „The Times“ laikraščio skiltyje „Artėjančios santuokos“.

Naujausi straipsniai