„Sostų karų“ žvaigždės apie savo sužadėtuves paskelbė netikėtu būdu

Septintojo „Sostų karų“ sezono premjera / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-27 18:16
Prieš penkerius metus „Sostų karų“ filmavimo aikštelėje gimusi Kito Haringtono (30) ir Rose Leslie (30) meilė pagaliau bus įtvirtinta ir santuokos priesaika. Šis gandas pagaliau yra patvirtintas ir pačios poros.

Šiuolaikiniame pasaulyje socialiniai tinklai, rodos, valdo viską. Tiek pasaulinio garso įžymybės, tiek paprasti žmonės savo gyvenimo akimirkas publikuoja internete ir taip leidžia savo draugams, artimiesiems bei gerbėjams greitai ir lengvai sužinoti visas naujienas.

Tiesa, jie žiniai pranešti pasirinko gana neįprastą ir daugumos jau pamirštą būdą. Apie sužadėtuves gerbėjai galėjo sužinoti iš antradieninio „The Times“ laikraščio, kur skiltyje „Artėjančios santuokos“ buvo išspausdinta tokia žinutė:

„Ponas K.C. Haringtonas ir panelė R.E. Leslie. Skelbiamos Kito, jauniausiojo Davido ir Deborah Haringtonų iš Vusteršyro sūnaus, ir Rose, vidurinės Sebastiano ir Candy Leslie iš Aberdynšyro dukros, suadėtuvės.“

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Pranešama, kad kol kas aktoriai šventės datos dar neišsirinko. „The Sun“ šaltinis teigia, kad Kitas jau seniai žinojo, kad nori vesti Rose, bet norėjo, kad jie įsigytų namą ir santykiai šiek tiek nusistovėtų. Dabar, kai jie kartu įsikraustė į 1,75 mln. svarų vertės vilą Rytų Anglijoje, Kitas jautė, kad santuoka – natūralus sekantis žingsnis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai