„Sostų karų“ žvaigždei Kristoferiui Hivju taip pat diagnozuotas koronavirusas

Kristoferis Hivju/ Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-17 15:04
Kultinio amerikiečių serialo „Sostų karai“ („Game Of Thrones“) žvaigždei Kristoferiui Hivju taip pat nustatytas pasaulinę pandemiją sukėlęs koronavirusas.

„Yra žmonių, kurie patenka į rizikos grupę ir šis virusas jiems galėtų būti pražūtinga diagnozė, todėl prašau visų būti ypatingai atsargiems. Plaukite rankas, vienas nuo kito laikykitės pusantro metro atstumu, karantinuokitės. Darykite viską, kad sustabdytumėte viruso plitimą. Kartu mes galime sustabdyti virusą ir išvengti krizinės situacijos ligoninėse. Prašau, rūpinkimės vieni kitais, laikymės atstumo ir išlikime sveiki“, – sakė aktorius pirmadienį paskelbęs apie savo būklę.

41-erių vyras teigė, kad jaučiatės gerai, jam pasireiškė tik lengvi simptomai, tačiau save vyras izoliavo namuose Norvegijoje ir sakė, kad namie praleis „tiek, kiek reikės“. 

 

 

 

Apie tai, kad serga koronavirusu, anksčiau yra pranešusios ir kitos pasaulinio garso žvaiždės bei politikai: aktorius Tomas Hanksas ir jo žmona Rita Wilson (pora neseniai išleista iš ligoninės), aktorė Olga Kurylenko, aktorius Idrisas Elba, Kanados ministro pirmininko Justino Trudeau žmona Sofi Greguar Triudo, Brazilijos prezidentas Jairas Bolsonaro.

Naujausi straipsniai