„Sostų karų“ žvaigždei – komplimentai Paryžiaus mados savaitėje

Maisie Williams/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-22 15:27
Paryžiuje praūžė dar viena mados savaitė. Čia netrūko originalių drabužių ne tik ant aukštosios mados podiumo. Šios savaitės tuo ir žavingos – į stilingus žmones galima pasižvalgyti tiesiog gatvėje. Štai aktorė Maisie Williams, išgarsėjusi seriale „Sostų karai“ („Game Of Thrones“), iš mados naujienas aprašančio leidinio „Vogue“ sulaukė begalės komplimentų.

Ariją Stark tikriausiai daugelis žino iš vieno populiariausių šių dienų serialų „Sostų karai“. Kai šią heroję įkūnijanti aktorė Maisie Williams ėmėsi jai pripažinimą pelniusio vaidmens, mergaitei tebuvo dvylika. Iki to laiko Maisie nelankė jokių vaidybos pamokų.

Dabar merginą socialiniuose tinkluose seka tūkstančiai gerbėjų visame pasaulyje, o kino režisieriai kviečia dalyvauti ambicinguose projektuose.

Maisie Williams/Vida Press nuotr.
Maisie Williams/Vida Press nuotr.

Tad visiškai nenuostabu, jog ir Paryžiuje vykusioje mados savaitėje talentingoji Maisie sulaukė didžiulio dėmesio. „Vogue“ aktorę apibūdino, kaip gaivaus oro gurkšnį, nuostabią ekspresyvią damą.

Nusidažiusi plaukus rožine spalva Maisie prie naujos šukuosenos derino „Kenzo“, „Heron Preston“ ir „J.W. Anderson“ mados namų drabužius.

Paryžiuje Maisie ne tik domėjosi žymiosios savaitės naujienomis, 21-erių aktorė savo socialiniame tinkle paliko akimirkas iš aplankytų vieno garsiausių pasaulio miestų kampelių ir linksmas istorijas.

Su Maisie Williams neseniai teko susipažinti ir lietuvių menininkei Kamilei Lukrecijai-Lukošiūtei. 

Vasarą Kamilė sulaukė malonaus kvietimo į Londoną. Ją čia apsilankyti paragino Maisie Williams. Pagrindinė „Sostų karų“ aktorė K.L. Lukošiūtei pasiūlė prisijungti prie jos komandos.

Projekto esmė buvo padėti menininkams. Vyko įvairios kalbos, diskusijos, renginiai, parodos bei susitikimai, dėl ko Kamilė labai džiaugėsi ir nekantravo padėti.

„Man, kaip menininkei, kūrybos skatinimas yra labai svarbus. Neslėpsiu – žaviuosiu Maisie. Ji apie tai ne tik mąsto, bet ir veikia. Su Holivudo žvaigždėmis aš susiduriu ne pirmą kartą, tačiau visuomet būnu maloniai nustebinta.

Ką aš galiu pasakyti – gyvenimas nenuspėjamas!“ – apie savo pažintį su žymia aktore anksčiau pasakojo Kamilė.

Anot lietuvių kūrėjos, M. Williams – paprasta, draugiška asmenybė.

Naujausi straipsniai