„Sostų karų“ žvaigždė Kitas Harringtonas: „Filmuojantis seriale man prireikė psichologų pagalbos“

Kitas Harringtonas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-20 14:20
Kultinio HBO serialo „Sostų karai“ („Game of Thrones“ – org.) žvaigždė Kitas Harringtonas prakalbo apie populiarumo kainą. Sparčiai kylant serialo reitingams – augo ir K. Harringtono populiarumas. Mat jis įkūnijo vieną pagrindinių serialo personažų – Jon Snow.
Tačiau Kitas atskleidė, kad šlovė ne visada atneša tik geras emocijas – aktorius prisipažino, kad išaugus populiarumui jam prireikė psichologų pagalbos.

„Aš nebuvau geros emocinės būklės. Jaučiau, kad turiu jaustis labiausiai apdovanotu žmogumi pasaulyje. Tačiau jaučiausi tiesiog pažeidžiamas. Tuo metu mano emocinė būsena nebuvo labai stabili, tačiau manau, kad tai patiria dauguma dvidešimtmečių“, – pasakojo aktorius.

Kitas Haringtonas seriale „Sostų karai“ / „Scanpix“/AP nuotr.
Kitas Haringtonas seriale „Sostų karai“ / „Scanpix“/AP nuotr.
K. Harringtonas prisipažino, kad sunkiausias momentas jam buvo tuomet, kai Jon Snow tapo pagrindiniu serialo veikėju. Anot žvaigždės, tuo metu jis jautė didžiulę įtampą.

„Tamsiausias mano gyvenimo periodas buvo tuomet, kai visas serialo siužetas pasisuko apie Jon Snow. Tuomet, kai jis mirė ir prisikėlė. Man nepatiko, kad aplink mano personažą sukasi visa istorija. Tai tik sustiprino mano baimes“ , – kalbėjo Kitas.

Kaip tik tuomet, populiarumo viršūnėje, garsenybė ir kreipėsi į psichologus.

„Aš jaučiausi labai nesaugiai. Nenorėjau su niekuo kalbėti. Aš turėjau jaustis labai dėkingas dėl visko, kas vyksta mano gyvenime. Tačiau visos mano mintys krypo į tai, ar aš apskritai galiu vaidinti. Žinote, tą jausmą, kai būnate vakarėlyje. Jis tampa vis geresnis ir geresnis. Tada pasiekia aukščiausią tašką ir tu žinai, kad geriau nei yra dabar nebus. Tai – viskas“ , – sakė jis.

Naujausi straipsniai