„Sostų karų“ kūrėjai sukurs naują „Žvaigždžių karų“ sagos filmą

Davidas Benioffas ir D.B.Weissas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-09 14:45
HBO istorinės fantastikos serialo „Sostų karai“ („Game of Thrones“) kūrėjai Davidas Benioffas ir Danas B. Weissas iš Vinterfelo keliasi į tolimą galaktiką.

„Emmy“ apdovanojimus šluojantiems kino prodiuseriams patikėta išties nelengva užduotis – parašyti ir sukurti visiškai naują „Žvaigždžių karų“ („Star Wars“) sagos filmų seriją.

Šie filmai bus atskirti nuo režisieriaus Riano Johnsono „Žvaigždžių karai: paskutiniai džedajai“ („Star Wars: Last Jedi“) trilogijos ar netrukus kinuose pasirodysiančios naujos Rono Howardo „Solo. Žvaigždžių karų istorija“ („Solo: A Star Wars Story“) sagos.

Kino studijos „Lucasfilm“ prezidentės Kathleen Kennedy teigimu, D. Benioffas ir D. B. Weissas yra vieni geriausių rašytojų, šiuo metu dirbančių kino industrijoje, kurie sugeba ne tik sukurti įdomius ir sudėtingus personažus, bet ir pateikti žiūrovui gilią istoriją su turtinga mitologija. Naujas kūrėjų duetas turėtų sukurti kitokią, dar neregėtą „Žvaigždžių karų“ istoriją.

Pasak Davido Benioffo ir Dano B. Weisso, 1977-ųjų metų vasarą jie pirmąkart iškeliavo į tolimą galaktiką ir apie tokią galimybę svajojo visą savo karjerą, todėl džiaugiasi išskirtine galimybe, šiek tiek bijo milžiniškos atsakomybės, ir žada pradėti naująjį projektą, kai tik pabaigs filmuoti paskutinį „Sostų karai“ serialo sezoną.

Naujiems filmais nėra skelbiama išleidimo data, tačiau baltieji klajūnai kol kas nebuvo pastebėti aplink „Lucasfilm“ kino studiją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai