„Sostų karų“ gerbėjų smalsumas patenkintas: pagaliau paaiškėjo Džono Snou likimas

Kitas Haringtonas seriale „Sostų karai“ / Video kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-02 10:07
Beveik metus kultinio televizijos serialo „Sostų karai“ („Game of Thrones“) gerbėjai kankinosi iš smalsumo nežinodami, ar jų pamėgtas herojus Džonas Snou iš tikrųjų mirė, ar liko gyvas.

Paskutinėje penkto sezono serijoje, parodytoje 2015-ųjų birželį, buvo nužudytas vienas pagrindinių ir mėgiamiausių serialo herojų Džonas Snou.

Intriga buvo išlaikyta beveik metus ir serialo gerbėjai galėjo tik spėlioti, ar iš tikrųjų „Sostų karų“ kūrėjai „nužudė“ jį, ar bus sugalvotas koks nors intriguojantis siužeto vingis. Būtent Džono Snou mirties klausimas buvo pagrindinė tema reklamuojant šeštąjį „Sostų karų“ sezoną.

ĮSPĖJAME: jeigu nenorite sužinoti, kas įvyko naujausioje „Sostų karų“ serijoje, toliau neskaitykite

Po pirmos šeštojo sezono serijos premjeros gerbėjams teko nusivilti – Džonas Snou tikrai mirė.

Tačiau antra serija, parodyta sekmadienio vakarą, pateikė staigmeną – epizodo pabaigoje Džonas Snou, taip pat ir jo nuolatinis palydovas baltasis vilkas, pramerkė akis. Juos, pasitelkusi magiją, atgaivino Melisandre.

Po to, kai antroji serija buvo parodyta, per „Entertainment Weekly“ pasisakė Džoną Snou vaidinantis aktorius Kitas Haringtonas.

„Atsiprašau! Norėčiau atsiprašyti, kad visiems melavau. Džiaugiuosi, kad žmonės nusiminė, jog jis mirė. Manau, mano didžiausia baimė buvo, kad žmonėms tai nerūpės. Arba jie tiesiog pagalvos „ką gi, Džonas Snou mirė“. Bet panašu, kad žmonės dėl to gedėjo panašiai kaip ir po Raudonų vestuvių serijos. Kas reiškia, kad tai, ką aš darau – ar ką serialas daro – yra teisinga“, – sakė aktorius.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai