„Sostų karų“ aktorius nuvylė princą Williamą ir Kembridžo hercogienę Catherine

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine apsilankė priėmime „Claerchen's Ballhaus“ Berlyne / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-23 10:28
Vizito Vokietijoje metu princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine apsilankė priėmime, vykusiame „Claerchen's Ballhaus“ šokių salėje Berlyne. Čia pora susitiko su žinomu Vokietijos aktoriumi Tomu Wlaschiha, kuris atliko vaidmenį kultiniame seriale „Sostų karai“.

Britų karališkosios šeimos atstovai apie tai, kad mėgsta šį serialą yra kalbėję ir anksčiau, tačiau bendraudami su aktoriumi mėgino ir pagudrauti.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Jie sakė, kad tikrai mėgsta „Sostų karus“ ir žiūrėjo visas serijas. Taip pat jie norėjo, kad atskleisčiau detales iš ateinančių serijų, tačiau pasakiau, kad negaliu. Esu nustebęs, kad jie turi laiko žiūrėti taip ilgai einantį serialą“, – atskleidė Tomas Wlaschiha.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Pora taip pat bendravo su vokiete Jana Pallaske, kuri vaidino filme „Negarbingi šunsnukiai“. „Kate sakė, kad jai labai patinka Berlynas. Manau, jie mėgaujasi atmosfera. Nuostabu matyti tokius elegantiškus ir malonius žmones“, – pasakojo ji.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai