Sostinės Vilniaus gatvė turės naują traukos objektą: kvies į pažintinius ir pramoginius renginius

„Volfas Engelman“ bravoras Vilniuje atidaro savo antrąją skonių atradimams, kultūrai ir edukacijai dedikuotą studiją.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-10-19 16:01
Naujoves, netikėtus atradimus ir pažintis, galimybę praplėsti akiratį vertinantiems vilniečiams pačioje sostinės dieninio ir naktinio gyvenimo širdyje – Vilniaus gatvėje – duris atvers naujas traukos objektas. Įkvėptas Kaune pasiteisinusios ir didelio susidomėjimo sulaukusios idėjos „Volfas Engelman“ bravoras Vilniuje atidaro savo antrąją skonių atradimams, kultūrai ir edukacijai dedikuotą studiją. „Naktiniame Vilniaus avilyje“ įsikursianti vieta kvies į koncertus, degustacijas ir interaktyvias veiklas.

Naujoji 125 kv. m ploto studija, duris atversianti istoriniame „Žinijos“ draugijos pastate, trauks išskirtiniu interjeru, kuriame jaukumas derės su industrinėmis bravoro aplinkos ir istorinėmis pastato detalėmis. Vasarą vitrininius studijos langus atvėrus į Vilniaus gatvę koncertais ar kitais renginiais gyventojai galės mėgautis ir lauke. Studijoje bus galima paragauti išskirtinių mažomis partijomis pagamintų gėrimų, derinti juos su įdomių skonių užkandžiais.

„Geriausia, ką sukūrėme Kaune, norime pristatyti ir Vilniaus publikai. Norėjome erdvės kūrybai ir kultūros sklaidai, edukacijai, vietos, į kurią žmonės užsuktų ne tik gerai praleisti laiko, bet ir sužinoti, patirti šio to naujo. Tokia erdvė išties pateisino mūsų lūkesčius, tapo kauniečių ir miesto svečių pamėgtu traukos objektu. Tad nusprendėme šią patirtį perkelti ir į sostinę, ją dar labiau išplėsti“, – sako AB „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas.

Jo teigimu, naujoji studija taps svarbia platforma bravoro vertybėms puoselėti, atsakingam vartojimui propaguoti, netikėtiems skonių atradimams. Šiuo požiūriu investicijos į tokios erdvės įrengimą yra ilgamečių bendrovės tradicijų tąsa.

„Volfas Engelman“ bravoras Vilniuje atidaro savo antrąją skonių atradimams, kultūrai ir edukacijai dedikuotą studiją.
„Volfas Engelman“ bravoras Vilniuje atidaro savo antrąją skonių atradimams, kultūrai ir edukacijai dedikuotą studiją.

M.Horbačauskas pasakoja, kad, nors Žinijos draugijos pastatas yra įsikūręs Vilniuje, jis turi tam tikrų sąsajų su Kaunu ir šio miesto veikėjais. Dalis 1948 m. įkurtos ir visuomeninius veikėjus, mokslininkus vienijančios „Žinijos“ draugijos steigėjų buvo būtent kauniečiai.

„Su architektės Rasos Kučinskienės pagalba studijos interjerą stengėmės kurti taip, kad būtų išlaikyta autentiška vietos dvasia, atsižvelgta į istorinį jos kontekstą. Nuo visuomenininkų veiklos iki menininkų ir literatų pamėgtos susitikimų vietos – patalpose visuomet vyravo atvirumo, kūrybiškumo ir bendruomeniškumo atmosfera, kurią siekiame išsaugoti. Tam studijos patalpos išties puikiai tinkamos. Jos apima pirmame pastato aukšte esančios fojė erdves su išraiškingomis kolonomis, kurios tapo savotiška interjero ašimi. Taip pat išsaugojome esamą grindinį, kuris padiktavo interjero koloritą“, – teigia M.Horbačauskas.

Studija susijungs su kitomis „Naktinio Vilniaus avilio“ erdvėmis, ją teks pereiti norint patekti į antrą pastato aukštą, o tai, anot interjero kūrėjų, dera su atvirumo, dalijimosi, bendradarbiavimo ir naujų atradimų principais. Pavyzdžiui, drauge su patalpose įsikūrusio Vilniaus gatvės radijo DJ zona planuojama organizuoti bendrus renginius, filmuoti pokalbių laidas, įgyvendinti kitas iniciatyvas.

Vilniuje bravoro studija veiks nuo spalio 21 d., adresu Vilniaus g. 22. Čia bus rengiami įvairūs koncertai, kultūros renginiai, edukacinės veiklos, degustacijos.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai