Sostinės viešbutyje „Relais & Châteaux Stikliai“ – brangakmeniais žėrintis džiazo vakaras

„Jewelry Library“ naujos kolekcijos pristatymas/Irmanto Gelūno/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-07 21:03
Gražiausias rudeniškas „juvelyrinio“ džiazo vakaras vyko sostinės viešbutyje „Relais & Châteaux Stikliai“ įsikūrusiame „Jewelry Library“ butike. Čia buvo ne tik pristatyti aukštosios juvelyrikos „Nadine Aysoy“ kūriniai, bet ir skambėjo nuostabi džiazo muzika, kuriama talentingiausių artistų.

Kviestiniai svečiai lapkričio 7-osios vakarą klausėsi pianisto Vyčio Smolsko, saksofonisto Roko Jauniaus, kontrabosisto Arman Isojan ir perkusininko Domanto Razmaus atliekamų muzikos garsų. Džiazo vakaro metu aukštosios juvelyrikos bibliotekoje vadinamoje „Jewelry Library“ buvo galima sutikti ir „Nadine Aysoy“ papuošalų kūrėją Nadine Asyoy, kuri specialiai šiam vakarui atvyko tiesiai iš Londono. Būtent Londone prieš dvejus metus ir buvo įkurtas šis prekinis ženklas.

 

„Jewelry Library“ naujos kolekcijos pristatymas/Irmanto Gelūno/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
„Jewelry Library“ naujos kolekcijos pristatymas/Irmanto Gelūno/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Pati menininkė užaugo Antverpene, apsupta žėrinčių brangakmenių – Nadine senelis P.N.Ferstenberg buvo vadinamas deimantų pramonės dekanu. Dar vaikystėje N.Asyoy persikėlė gyventi į Šveicariją ir ten pabaigė verslo mokyklą – ilgus metus dirbo bankininkystės sektoriuje, tačiau aistra juvelyrikai niekur nedingo ir ši nutarė studijuoti gemologiją. Taip po meistriškumo tobulino kursų ir gebėjimo kurti gimė „Nadine Aysoy“: prabangūs, žaismingi, šiuolaikinei moteriai skirti rankų darbo juvelyrikos dirbiniai. Papuošalai įkvėpti gamtos grožio, įvairių meno formų, o brangakmeniais siekiama pabrėžti išskirtinę ir nesenstančią dirbinio estetiką.

Šie papuošalai naudoti tokių garsių tarptautinių žurnalų kaip  „Tatler“, „Vogue“, „Harpers Bazaar“ viršelių fotosesijoje, o 2018 metais „Nadine Aysoy” nugalėjo geriausių metų naujo dizaino konkurse Didžiojoje Britanijoje.

Renginio metu „Relais & Châteaux Stikliai“ buvo pristatyta naujausia „Nadine Aysoy” juvelyrikos dirbinių kolekcija.

Naujausi straipsniai