„Sostinės dienos“ vienija: Katedros aikštės scena dalijosi švedė C.Jakobs ir J.Jarutis

Justino Jaručio ir Cornelios Jakob koncertai / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šeštadienį „Sostinės dienos“ vilniečiams ir miesto svečiams padovanojo įspūdingą reginį – Katedros aikštėje savo kocertus surengė Justinas Jarutis bei šių metų „Eurovizijoje“ sužibėjusi švedė Cornelia Jakobs.

Pirmąjį rugsėjo savaitgalį skirtingose Vilniaus erdvėse viešpataujanti šventė „Sostinės dienos“ suvienijo įvairių muzikos stilių gerbėjus, klausytojus ir visokiausių pomėgių festivalio lankytojus.

Rugsėjo 3 d., šeštadienio vakarą, didžiojoje Katedros aikštės scenoje savo pasirodymą surengė žinoma Švedijos atlikėja Cornelia Jakobs su grupe. Su daina „Hold Me Closer“ šiemet laimėjusi šalies nacionalinį Eurovizijos konkursą ir labai sėkmingai atstovavusi Švediją neseniai vykusioje didžiojoje Eurovizijos scenoje, šiuo metu Cornelia Jakobs baigia kurti debiutinį albumą. Jos asmenybė muzikos kritikų apibūdinama kaip platų emocijų spektrą išreiškianti atlikėja, pasirodymuose publiką užburianti vaizdo ir garso kompozicijomis.

Cornelia Jakobs pasirodymas / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Cornelia Jakobs pasirodymas / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Cornelia Jakobs gimė Stokholme ir jame augo apsupta muzikos. Jos tėvas buvo poproko grupės „The Poodles“ dainininkas, o močiutė – dirigentė. Populiarios švedų dainininkės pasirodymus geriausiai nusako tokie žodžiai: organiška, kinematografiška, emocionalu, šiuolaikiška. 2018-aisiais pradėjusi solinę karjerą Cornelia Jakobs savo dainas vadina dinamiškais emocijų pliūpsniais. Švedijos muzikantai juokauja, kad jeigu susitiktų grupės „Oasis“, „Bon Iver“ ir kanadiečių kilmės JAV dainininkė Joni Mitchell bei įsimylėtų ir susilauktų dukters – jos vardas būtų Cornelia Jakobs.

Justino Jaručio pasirodymas / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Tą patį vakarą savo koncertą Katedros aikštėje surengė ir sostinės svečius svajingomis dainos užburė vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų Justinas Jarutis su grupe.

Fotogalerija:

Cornelios Jakobs ir Justino Jaručio koncertai „Sostinės dienose“ (81 nuotr.)
+75
Skaitykite daugiau