Sostinėje į paskutinę kelionę išlydima Algimanto Čekuolio žmona Edita

Atsisveikinama su Edita Čekuoliene / P. Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-17 11:42
Birželio 13-ąją, prieš vidurnaktį, mirė žurnalisto, rašytojo, televizijos laidų vedėjo, keliautojo Algimanto Čekuolio žmona, psichologė, dėstytoja Edita Čekuolienė. Praėjusiais metais moteris sužinojo, kad serga ketvirtos stadijos gimdos vėžiu.

Pirmadienio rytą šeima, artimieji bei draugai susirinko palydėti Editą į paskutiniąją gyvenimo kelionę. Artimųjų prašymu ceremonija ir laidotuvės vyksta tik artimiausių žmonių rate.

Edita Čekuolienė bus palaidota Rokantiškių kapinėse.

Psichologė neslepė – išgirsta diagnozė išgąsdino tiek ją pačią, tiek Algimantą. Tačiau dar metų pradžioje apie ligą Edita stengėsi kalbėti be kruopelės savigailos. „Tai vėžys, ne paslaptis. Jis buvo pakankamai išplitęs, ketvirta stadija. Esu dėkinga gydytojams, kitiems pagalbininkams, artimiesiems, kurie viską darė, kad mane ne tik palaikytų, bet padėtų mano stiprybei suprasti, kas aš esu ir kodėl taip man atsitiko. Aš labai greitai supratau, kiek nedaug turiu laiko. Suvokiau, jog gavau gyvenimo pamoką“, – atvirai kalbėjo Edita Čekuolienė.

Sutuoktiniai dar žiemą prisipažino, jog per dvidešimt santuokos metų neprireikė gesinti šeimos gaisrų. Ir nors jųdviejų santykiuose dominavo ironija, viską valdė pagarba vienas kitam. Jau nieko nebestebino, kad vienas į kitą Čekuoliai kreipėsi „Jūs“. Be to, Algimantas tikino, jog metams bėgant keitėsi ir sutuoktinių vaidmenys šeimoje.

„Aš noriu pasakyti jaunavedžiams, jog visada pirmus metus vyras bus „gaspadorius“ namuose. Antrus, trečius dar būsi namų šeimininkas, bet kuo toliau, tuo labiau žmona perims valdžią į savo rankas. Aš truputį pabandau su Edita ginčytis, bet nustoju“, – dar žiemą kalbėjo Algimantas Čekuolis.

Žmonės.lt

Temos:

Mirtis Naujiena

Naujausi straipsniai