Sostinėje milijonierių dukra atidarė grožio saloną, vaišes ruošė dainininkės Shakiros virėjas

Raudona suknele pasipuošusi vakaro šeimininkė Sofio Gelašvili-Niūniavė pasitiko svečius / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-23 20:21
Ketvirtadienio vakarą Vilniaus senamiestyje duris atvėrė naujas grožio salonas „Sophistique“. Jo įkūrėja – vizažistė ir stilistė Sofio Gelašvili-Niūniavė jau nekantravo, kada galės pakviesti pirmuosius klientus.

„Turėti grožio saloną buvo sena mano mamos svajonė, kurią nusprendžiau įgyvendinti“, – sakė jaunoji verslininkė.

Svečiams buvo pateiktas netikėtumas - vaišes ruošė iš Kolumbijos kilusios dainininkės Shakiros asmeninis virtuvės šefas Mario Avallone. Žinomas virtuvės meistras į Lietuvą atvyko ne veltui - jis ruošia naują meniu šalia grožio salono įsikūrusiam ir Sofio tėvams priklausančiam argentiniečių restoranui „El Gaucho Sano“.

Vakaro viešnios buvo pakviestos išbandyti „Sophistique“ teikiamas grožio procedūras, viena jų atliekama SPA žnyplėmis su levandų vandeniu. Tai plaukų prisodrinimas šiltaisiais levandų garais ir aromatais, paverčianti plaukus šilkiniais. Siūloma ir plaukų kvepalų procedūra, suteikianti žvilgesio. Procedūros atliekamos naudojant „Naturalmente“ kosmetiką, kurioje nėra naftos produktų, plastiko, nikelio ar konservantų. Svečiai taip pat galėjo susipažinti su augaliniu pagrindu sukurta „My.organics“ kosmetika. Naujame salone daromas ir rankų masažas su medaus kremu ir migdolų aliejumi.

Vakaro metu buvo pristatyti trys skirtingi įvaizdžiai, sukurti modeliams Justinai Ievai Steponavičiūtei, Viktorijai Michailovai ir Miglei Latušenkaitei. Tuo pasirūpino „Sophistique“ salone dirbančios vizažistės ir šukuosenų meistrės. Modeliai vilkėjo dizainerio Juozo Statkevičiaus kurtas sukneles.

Sofio Gelašvili-Niūniavė – ne naujokė mados ir grožio pasaulyje. Gruzijos parlamentaro Valerijaus Gelašvili duktė Milane ir Londone studijavo madą. Fotosesijų metu Sofio taip susidomėjo makiažo meistrų darbu, jog pati nusprendė ja tapti.

„Pabaigusi studijas Prancūzijoje, grįžau į Lietuvą. Visa galva pasinėriau į vizažo studijas. Kol studijavau, mane išlaikė tėvai. Tačiau pasibaigus mokslams nenorėjau būti jų išlaikytine. Taip sugalvojau atsidaryti savo grožio saloną“, – pasakojo „Sophistique“ įkūrėja.

Jos mama Danguolė Gelašvili vadovauja šalia salono esančiam viešbučiui „Atrium“. Mergina labai džiaugiasi, jog broliai, seserys, tėvai skatina tobulėti ir judėti į priekį. Milijonieriais vadinami Sofios tėvai ne tik morališkai, bet ir finansiškai padėjo merginai ir įsirengiant elegantiško dizaino grožio saloną.

„Esu dar labai jauna ir visai neseniai baigusi studijas. Savo salonui pati užsidirbti dar nespėjau. Esu labai dėkinga tėvams už finansinę paramą. Mama labai padėjo patarimais, jos patirtis vadovaujant viešbučiui yra neįkainojama - turėjau nemokamą verslo konsultantę. Labai daug prisidėjo mano vyras Dominykas, jis nuo mano pečių nuėmė daug techninių darbų“, – artimiesiems dėkojo vizažistė.

Kuo Pilies gatvėje įsikūręs S.Gelašvili-Niūniavės salonas „Sophistique“ skirsis nuo kitų sostinės grožio salonų? Sofio nuo mažų dienų yra veganė, propaguoja sveiką gyvenimo būdą.

„Noriu parodyti, kad grožis gali būti kuriamas ir natūraliomis priemonėmis. „Sophistique“ naudojami plaukų dažai, priežiūros priemonės ir kiti kosmetikos produktai yra sukurti iš atsinaujinančių ir tvarių augalinių medžiagų, kurių sudėtyje yra natūralūs aliejai ir aromatai iš augalų, užaugintų biodinaminiuose ekologiniuose ūkiuose. Nuolat domiuosi grožio priemonių naujovėmis. Tad stengsiuosi klientams pasiūlyti kuo natūralesnes priemones, kurios nekenkia sveikatai, o padeda puoselėti odą ir plaukus. Tad į mano saloną drąsiai galės ateiti veganiško gyvenimo būdo pasekėjai“, – sakė mergina.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai