Sostinę drebins jubiliejinis dviračių maratonas

Dviračių maratonas / R. Šeškaičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-05 12:44
Jau dešimtąjį – jubiliejinį – kartą sostinės gyventojus ir svečius džiugins tradicinė dviračių entuziastų šventė – „IKI Velomaratonas“. Per 10 tūkst. dalyvių ir žiūrovų pritraukiantis renginys kviečia nemokamai registruotis į dviračių mėgėjų, vaikų, el. paspirtukų bei riedučių, riedlenčių ir paspirtukų grupės.

Jubiliejinis maratonas šiemet pasitinka atsinaujinęs. Dviračių maratono miestelyje dalyviams ir žiūrovams bus surengtas ekstremalus BMX dviračių pasirodymas, atvykusieji galės išmėginti vienintelį Lietuvoje dviračių simuliatorių, mažieji pramogaus vaikų erdvėje. Taip pat netrūks edukacinių veiklų, skatinančių saugų eismą, sveiką gyvenseną ir ekologišką gyvenimo būdą, bei galimybių laimėti įvairius prizus.

Naujovės laukia ne tik žiūrovų ir juos palaikyti atvykusių draugų bei artimųjų, bet ir dalyvių. Šiemet įsteigta nauja, elektrinių paspirtukų kategorija. Pirmasis Lietuvoje tokio pobūdžio elektrinių paspirtukų važiavimas kvies dalyvius nuo 12 metų, kurie turės įveikti daugiau nei 2 kilometrų distanciją.

Organizatoriai ragina dalyvius registruotis iš anksto. Registracija į dviračių maratoną mėgėjams ir vaikams yra nemokama iki liepos 1 d. Registracija į sportininkų važiavimą iki liepos 1 d. – 10 Eur. Vėliau registracijos mokestis brangs. Siekiant skatinti žmonių su negalia aktyvumą, registracija neįgaliesiems bus nemokama iki pat renginio dienos.

„IKI Velomaratonas“ tradiciškai vyks priešpaskutinį rugpjūčio sekmadienį – rugpjūčio 18 dieną Vilniuje. Renginio startas ir finišas numatytas prie LR Seimo rūmų. Didžiausioje Baltijos šalių dviračių šventėje mėgėjams skirtas „ERGO mėgėjų“ važiavimas (pasirinktinai 10, 20 arba 30 km), treniruotiems mėgėjams – „CRAMO Semi Sport“ (50 km) grupė, profesionalams – „CRAMO Sport“ (100 km) važiavimas, o el. paspirtukų, vaikų bei „Terrasport“ riedučių, riedlenčių ir paspirtukų grupės dalyviai riedės atskiroje, 2,4 km ilgio trasoje. 

Žmonės.lt
Temos:
Sportas Dviratis

Naujausi straipsniai