Solveiga Mykolaitytė tapo Simonos Brazdžionytės papuošalų modeliu: fotografavosi tarp elnių

Solveiga Mykolaitytė ir Dominykas Žėkas / Gabijos Monikos Vainiūtės nuotr.
Autorius: Laura Apanavičiūtė
Publikuota: 2016-06-25 20:42
Solveiga Mykolaitytė tapo įspūdingos fotosesijos modeliu – fotografavosi apsupta elnių. Fotosesija buvo sudėtinga ne tik dėl elnių baikštumo – reikėjo greitai fotografuoti ir pozuoti, bet ir teko keltis 3 valandą ryte – su kylančia saule.

Papuošalų kūrėja Simona Brazdžionytė pristatydama savo naujus papuošalus sumanė kiek netradicinę fotosesiją – ją surengė tarp elnių.

„Labai norėjosi pabėgti nuo miesto šurmulio ir paskęsti gamtoje kartu su elniais danieliais, pajausti visišką gamtos ramybę. Todėl ir naujausi kūriniai – plačios natūralios odos apyrankės dekoruotos „Swarovski“ kristalais su aukso spalvos metalu švelniai prigludo prie kūno, o žėrintys kristalų auskarai suteikė dar daugiau žavesio.

Kiekviena mano klientė išskirtinė, bet leidžianti atskleisti bei pabrėžti asmeniškumą išlaikant mano stilistiką. Neatsitiktinai pasirinkau Solveigą būti kolekcijos modeliu. Ji – veržli, jaunatviška, drąsi asmenybė, nebijanti iššūkių ir bėganti nuo kasdienybės“, – Žmonės.lt sakė Simona.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sūnų palikusi prižiūrėti vyrui Ieva Mackevičienė tapo Simonos Brazdžionytės modeliu

Gabijos Monikos Vainiūtės nuotr.
Gabijos Monikos Vainiūtės nuotr.

Tiesa, šią idėją nebuvo lengva įgyvendinti: „Kėlėmės 3 ryto, norėdami, kad saulė būtų bekylanti. Taip pat elnius prisišaukti buvo sudėtinga, nes jie ganosi didelėje teritorijoje, visur vaikštinėja. Tai mus pasitikusi šeimininkė pamokė, kaip su jais elgtis.

Gabijos Monikos Vainiūtės nuotr.
Gabijos Monikos Vainiūtės nuotr.

Prisiviliojome duona – elniams tai beprotiškai skanu. Taip pat elniai pripratę prie prižiūrėtojo kvapo bei garso – jis važinėja su keturračiu – todėl buvo lengviau juos prisišaukti. Vieni buvo baikštesni, kiti – drąsesni. Vieni valgė iš rankų, kiti – nedrįso prieiti. Buvo labai įdomu, smagu. Ilgai elniai neužsibuvo, nes turbūt pabodo maistas. Bet pats įspūdis, jausmas – labai smagus.“

Net tarpusavyje kalbėti komanda turėjo pašnibždomis. „Akimirkas reikėjo gaudyti greitai, kol jie buvo vienoj krūvoj, kad kadre matytųsi kuo daugiau. Negalėjom šokinėti, kelti didelių bangų, nes jie baikštūs, išsigąsta net naujų spalvų, triukšmo. Labai jautriai reaguoja. Reikėjo būti labai tyliai, šnabždėtis. Neįmanoma papasakoti žodžiais, tikrai nežinau, kaip visa tai apibūdinti“, – juokėsi Simona.

TAIP PAT SKAITYKITE: Flamingiškoje fotosesijoje Solveiga Mykolaitytė tapo Michellę Obamą rengiančio dizainerio modeliu

Gabijos Monikos Vainiūtės nuotr.
Gabijos Monikos Vainiūtės nuotr.

Solveiga Mykolaitytė pasakojo, kad elnių nebijojo, prie panašių fotosesijų ji jau yra pripratusi: „Bijoti tikrai nėra ko, prie gyvūnų jau esu pripratusi. Afrikoje savanoriavau, gyvenau tarp laukinių gyvūnų, o, be to, ir nemažai patirties jau turiu dirbant su gyvūnais: esu fotografavusis su žirgais, tigru, puma, kupranugariais, lamomis, smaugliu, ožiuku ir kitais. O šie elniai buvo gana baikštūs, tad buvo sunkoka juos pagauti į kadrą neišgąsdinus. Su gyvūnais visada dirbti yra sunku, jie nenuspėjami.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama