Solveiga Mykolaitytė tapo bralečių fotosesijos modeliu: „Savo spintoje turiu visą jų kolekciją“

Solveiga Mykolaitytė / Gintauto Rapalio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-21 19:52
„Nebūtina turėti pritrenkiančią suknelę, kad taptum vakaro karaliene. Intymų moterišką paslaptingumą sukuriančios braletės suteiks pasitikėjimo savimi ir privers pasijusti nepaprasta“, – sako „ShaSha“ drabužių linijos įkūrėja Raimonda Lekstutytė (28). Sukūrusi naują, šiluma dvelkiančią apatinio trikotažo kolekciją, ji modeliu pasirinko Solveigą Mykolaitytę.

Solveiga pripažįsta, kad fotografuotis su apatiniu trikotažu jai tenka labai dažnai, todėl svarbiausia, kad viskas būtų pateikta skoningai, nevulgariai. „Apnuogintą kūną, kaip ir nuogą kūną, parodyti gražiai ir subtiliai yra daug sudėtingiau nei su drabužiais“, – 15min sakė Solveiga Mykolaitytė.

Pirmą kartą sužinojusi apie braletes, modelis sako, liko sužavėta. Todėl dabar spintoje ji turi jų labai daug – perka įvairiose šalyse, kai tik pamato įdomesnį dizainą.

„Prieš porą metų Los Anžele pamačiusi braletes, iškart nusipirkau tris skirtingus modelius. Jas ypač labai patogu nešioti vasarą, be to, ir stilinga, jeigu priderinu prie tam tikrų drabužių. Todėl dabar savo spintoje turiu visą jų kolekciją: įvairiausių spalvų, raštų, nėrinių ir spalvų“, – pasakojo Solveiga Mykolaitytė.

Gintauto Rapalio nuotr.
Gintauto Rapalio nuotr.

„ShaSha“ įkūrėja sakė, kad Solveigą modeliu pasirinko ne be reikalo – tiek savo vidumi, tiek išvaizda ji puikiai atspindi kolekcijos veidą: „Ji labai charizmatiška, tikra asmenybė.“

„Naujai kolekcijai pasirinkau audinių karaliumi vadinamą aksomą ir papuošiau auksinėmis detalėmis. Kadangi pastaruoju metu iš šios medžiagos ypač populiarios suknelės, vyriški švarkai, pagalvojau, kad toks gali būti ir apatinis trikotažas, nes audinys lengvas, švelnus, patogus. Be to, šios spalvos suteikia ir elegancijos, ir subtilaus seksualumo“, – pasakojo Raimonda Lekstutytė.

Gintauto Rapalio nuotr.
Gintauto Rapalio nuotr.

„Lietuvos energijos“ pirkimų srityje dirbančiai Raimondai braletės – tiesiog hobis. Tačiau R.Lekstutytė teigia, kad apatiniu trikotažu neapsiribos, čia – tik pradžia.

Gintauto Rapalio nuotr.
Gintauto Rapalio nuotr.

„Gaminti braletes sumaniau pavasarį. Sėdėdama su draugėmis prie stalo pasvarsčiau, kad reikia ką nors pradėti kurti, ir jos pasiūlė braletes. Kadangi tuo metu jos buvo labai populiarios, prekės ženklų nebuvo daug, o ir pagaminti nėra sunku – nereikia daug priemonių, tai pagalvojau – kodėl gi ne. Tačiau iš tikrųjų jau keletą metų turiu didesnę viziją drabužių kūrimui nei tik apatinis trikotažas“, – 15min sakė Raimonda.

TAIP PAT SKAITYKITE: Solveiga Mykolaitytė tapo Simonos Brazdžionytės papuošalų modeliu: fotografavosi tarp elnių

TAIP PAT SKAITYKITE: Justina Stambrauskaitė apie bralečių verslą: „Noriu, kad seksualumas įgytų ne vulgarią prasmę“

Pirmoji „ShaSha“ kolekcija:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai