Solveiga Mykolaitytė sugėdino merginas dėl retušuojamų nuotraukų feisbuke: „Panos, kiek galima?“

Solveiga Mykolaitytė natūrali (dešinėje) ir panaudojus nuotraukų redagavimo filtrą (kairėje) / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-16 13:00
Modelis Solveiga Mykolaitytė sukritikavo merginas, kurios savo nuotraukas redaguoja specialiomis retušavimo programomis ir viešina jas socialiniuose tinkluose. „Dirbtinumo visur ir taip jau ant kiekvieno kampo“, – sako Solveiga.

„Panos, kiek galima?“, – retoriškai Solveiga. Norėdama parodyti skirtumą tarp pirminės nuotraukos ir tokios, kuri neretai atsiduria socialiniuose tinkluose, ji pasidalino dviem kadrais. Viename jų modelis pozuoja be makiažo ir atrodo labai natūraliai, tuo tarpu kitoje – tas pats atvaizdas pagražintas specialiais filtrais.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Fake VS Natural“. Taip feisbuke patalpintą klijuotę pavadino Solveiga.

„Po šimts tarakonų, kam tie drugeliai, gėlytės ir boružės ant galvų, filtrai, maskuotės, blizgučiai ir visokie veido patampymai, odos lygintuvai ir dar bala žino kokie makliai. Negi čia man vienai gražiau viskas, kas tikra.

Tikra oda, tikros strazdanos, tikras veidas, tikros akys. Geriau grįžkit prie senųjų selfie, plyz, ir tegul pasaulis tampa bent šiek tiek tikresnis. Dirbtinumo visur ir taip jau ant kiekvieno kampo“, – feisbuke rašė Solveiga.

Pasak Solveigos, dirbant modeliu jai tenka dažnai susidurti su dirbtiniu grožiu. Esą kartais nuotraukos būna taip „nulaižytos“, kad naudojant specialias programas keičiamos ir modelio kūno formos, veido bruožai.

„Kartais atrodo, kad tampi kitu žmogumi“, – Žmonės.lt sakė Solveiga. Galbūt todėl kai tik gali ji stengiasi naudoti kuo mažiau makiažo, vertina natūralumą.

„Nebijau būti be makiažo, nebijau rodyti savo strazdanų. Todėl norėčiau, kad į tai dėmesį atkreiptų ir merginos, kurios galvoja, kad visos merginos iš nudailintų foto ir realybėje visos atrodo taip pat – be defektų, tobulai. Pasaulis neturi būti tobulas, jis turi būti tikras“, – kalbėjo modelis.

Solveiga įsitikinusi, kad net jei norisi kartais paviešinti kokią retušuotą nuotrauką, tai reikia daryti saikingai. „Pasilinksminti nėra blogai, tačiau visuomet turi būti riba. Turbūt kiekviena iš mūsų nori būti gražesnė – juk tai moteriška. Nesakau, kad programėlės yra blogai – tai būdas atkreipti į save dėmesį. Tačiau tikrasis grožis turi būti tikras“, – Žmonės.lt komentavo Solveiga.

Kaip jūs vertinate socialiniuose tinkluose viešinamas dirbtinai pagražintas nuotraukas?

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai