Solveiga Mykolaitytė siūlo puoštis namuose: „Apribojimai – galimybė pasinaudoti fantazija“

Solveiga Mykolaitytė / Linos Stankevič nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-26 17:46
„Visi mes toje pačioje situacijoje – antrame visuotinio karantino raunde. Su dabartiniu gyvenimu reikia susidraugauti“, – šypsosi žinomas modelis Solveiga Mykolaitytė. Ji pripažįsta, kad tokioje situacijoje užsienio kompanijų užsakymų įgyvendinimas atidėtas neribotam laikui ir darbo kur kas mažiau.

Jokių renginių, filmų, spektaklių ir restoranų ar barų kaip esame įpratę. Toks ribojimas gali skambėti kaip nuosprendis itin nuobodiems ir ilgiems vakarams namuose, tačiau S.Mykolaitytė siūlo stabtelėti ir pagalvoti – juk apribojimai yra galimybė pasinaudoti fantazija ir surasti gero laiko praleidimo būdų namuose.

„Prisiminkite, kad namai yra jūsų tvirtovė, čia tas saugusis uostas, kuriame galite būti ne tik savimi, bet ir kurti”, – primena moteris ir dalijasi patarimais kaip nepasiduoti karantino niūrumai.

„Merginos, puoškitės!“ – sako Solveiga.

Nors dirbant iš namų pagunda vaikščioti visą dieną su pižama labai vilioja, modelis pataria bent kelis kartus per savaitę namuose pademonstruoti spintos lobius. Išsitraukite besiilsinčią suknelę arba pasimatuokite netikėtą rūbų derinį. Štai ir jūsų proga pagaliau atsirinkti, kurie rūbai turėtų keliauti į garbingą spintos vietą, o kurie pas jus pateko tik dėl impulsyvaus pirkimo.

„Stenkitės būti gražios sau. Pats laikas paneigti mitą, kad merginos puošiasi dėl vyrų. Net jeigu vakare nusimato tik mėgstamo serialo serijos peržiūra, prisiminkite, kieno nuomonė apie mus mums yra svarbiausia –  gi mūsų pačių. Lengvas makiažas ar eksperimentai, o gal naujai sušukuoti plaukai – viskas tinka. Galiausiai, gal pats laikas naujai šilko pižamai?

Solveiga Mykolaitytė / Linos Stankevič nuotr.
Solveiga Mykolaitytė / Linos Stankevič nuotr.

S.Mykolaitytė užsimena, kad jau pradėjo ir dovanų mylimiems žmonėms paiešką.

Turėdama daugiau laisvo laiko ji priima jį kaip galimybę išvengti Kalėdiniam laikotarpiui įprastos karštinės ir panikos, ieškant geriausios dovanos.

Dar prieš karantino paskelbimą pozavusi rankinių prekiniam ženklui „Pakaba House“ S.Mykolaitytė mato dideles verslą puoselėjančių žmonių pastangas kuo patogiau pateikti nuotolinį dovanų įsigijimą ir tiki, kad tiek mados, tiek kiti verslai, būtent dėl savo kūrybiškumo, gebės išgyventi šį nelengvą laikotarpį.

„Šie metai nebuvo lengvi, bet mes galime rinktis, kaip reaguosime ir kokie žengsime į naujus metus: ar pasirinksime baimę ir apatiją, ar kitais metais būsime labiau save mylintys, nuoširdesni ir drąsesni“, – sako Solveiga.

Naujausi straipsniai