Solveiga Mykolaitytė laukiasi pirmagimio: „Po širdimi laikau brangiausią dovaną“

Solveiga Mykolaitytė ir Mantas Rimdeika / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Modelis Solveiga Mykolaitytė laukiasi vaikelio. Džiugią žinią moteris pranešė savo 37-ojo gimtadienio proga.

Žinia apie vaikelį modelis pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Šiandien – mano 37-asis gimtadienis ir po širdimi laikau brangiausią dovaną gyvenime – patirtį, jog tapsiu mama! ⁣

Blaškiausi po pasaulį, nerami siela, vis ieškodama kažko naujo. Gyvenau kur norėjau ir kaip norėjau. Visada kovojau už savo norus, siekius ir bandžiau gyvenimą iš visų pusių. Labiau už viską aš norėjau pažinti pasaulį. ⁣

Vieną akimirką gyvenimas ir didžiausios foto studijos Niujorke, kitą – mėnesiai praleisti Afrikos stovyklose, savanorystėje su laukiniais gyvūnais. Viena akimirka – bėgimas nuo karo raketų Izraelyje, kita – žemės drebėjimai Los Andžele. Glamūras ir geriausi pasaulio renginiai spindinčiuose dangoraižiuose, pasaulinės žvaigždės ir skurdi ryžių vakarienė ant žemės pas pamaldžius vienuolius, nuo likusio pasaulio uždarytoje Birmoje. ⁣Milano podiumas ir žygiai su nakvyne atvirose Brazilijos džiunglėse.

Gyvenimo kontrastai – tai kas ir yra tikrasis pasaulio pažinimas. ⁣

Gyvenimas skirtinguose pasaulio kampuose, begalė nuotykių, pergalių, nusivylimo ir ašarų, daugybė sutiktų po visą pasaulį skirtingų žmonių, daugybė istorijų, skirtingų gyvenimų ir patirčių. ⁣

Savo kelią iki šiol nuėjau taip, jog nebežinojau ko dar daugiau iš gyvenimo (ir Manto) galėjau paprašyti, kaip tik šios, visiškai naujos, patirties.⁣

Sutikus meilę suglaudžiau sparnus ir nurimau. Atsikvėpiau ir pailsėjau. Radau save kitokią. ⁣

Drąsiai neriu į naujas bangas, naujus nuotykius, nežinomybes ir visa ko naujos pradžios etapą. ⁣

Nebus jis tik romantiškai gražus ir visad mielas.

Bus visko. Kaip ir pas mus visus. ⁣

Bet jis bus naujas. Ir visiškai naujoji AŠ!

Susipažinsime iš naujo“, – socialiniuose tinkluose rašė S.Mykolaitytė, pasidalijusi ir nauja savo nuotrauka.⁣

Primename, kad modelis Solveiga Mykolaitytė ir jos mylimasis, buvęs kikbokso čempionas Mantas Rimdeika susižadėjo 2019 metais atostogaudami Mianmare. Mantas Solveigos rankos paprašė Kalėdų rytą, kai abu užlipo į turistų dar neatrastos šventyklos viršūnę.

Iki sužadėtuvių pora draugavo kiek daugiau nei metus. Mantas Solveigą pamatė viename labdaros renginyje. Ši jam taip krito į akį, kad vėliau vyras žavingą moterį susirado socialiniuose tinkluose ir užkalbino. Po kelių susitikimų jie vienas su kitu nebesiskyrė.

Kikboksininkas iš ankstesnių santykių augina dukrelę, su kuria Solveiga puikiai sutaria.

Anksčiau Žmonės.lt atviravusi apie nepaprastą ryšį su sužadėtinio dukra, Solveiga tik dar kartą primena – apie piktąsias pamotes ji girdėjo vien pasakose. Realybėje viskas gražu, šilta bei emocionalu.

„Su Idile ir Mantu mes tikrai daug laiko praleidžiame drauge. Visuomet vykstame prie jūros. Mergytei be galo patinka maudynės. Kai persikėlėme gyventi į Palangą, vasarą panašios pramogos tapo dar dažnesnės.

Šiltasis sezonas mūsų šeimynai visuomet asocijuojasi su kuo daugiau atostogų, tad stengiamės mėgautis gražiu oru ir organizuoti smagias išvykas, kad vaikas turėtų kuo gražesnių atsiminimų ir pačių geriausių emocijų bei pažintų ir atrastų vis kažką naujo.

Juk taip smagu parodyti Idilei mus supantį pasaulį ir šalies grožį“, – sako Solveiga.

„Tas laikas, kada keliaujame trise, yra nuostabus, nes stiprėja mūsų tarpusavio ryšys, imame vienas kitą dar geriau pažinti, kažką naujo atrandame, pasisemiame kuo geriausių emocijų ir energijos“, – anksčiau yra pasakojusi Solveiga.

Solveiga Mykolaitytė su mylimuoju Mantu ir jo dukra Idile (8 nuotr.)
+2
Solveigos Mykolaitytės ir Manto Rimdeikos fotosesija (31 nuotr.)
+25

Skaitykite daugiau