Solveiga Mykolaitytė apie savo mylimąjį: „Jis yra vyriškas, mielas ir švelnus“

Solveiga Mykolaitytė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-15 11:31
Kaip ir kiekvieną šeštadienio rytą, taip ir rytoj, TV3 žiūrovus žadins smagiu savaitgalio ritualu tapusi kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“. Šįkart azartiškose varžytuvėse susirems žinomas šalies modelis Solveiga Mykolaitytė bei jos širdies draugas, sportininkas Mantas Rimdeika. Laidos herojų laukia nemenkas iššūkis, mat įtikti savo gamintais patiekalais turės juos gerai pažįstančiai bičiulei, vizažistei bei buvusiai radijo laidų vedėjai Emai Jočienei.

Pora savo kulinarinius sugebėjimus demonstruos Kauno širdyje esančio restorano „Miesto sodas“ kulinarinėse dirbtuvėse „Gastro siena“, o kadangi tiek Solveigai, tiek jos mylimajam sveika gyvensena bei mityba yra neatsiejama gyvenimo dalis, laidos vedėja Ilona Juciūtė-Čibirkienė paruošė du gardžius receptus iš sveikos lietuviškos vištienos. Solveigos ir Ilonos komanda gamins vištienos tulpytes tempuros tešloje, o Mantas, kartu su vienu geriausiu šefu Lietuvoje Ruslanu Bolgovu, griliuje keps vištienos tulpytes, lakuotas granatų glajumi bei patieks su kuskuso garnyru.

„Produktus renkuosi iš tikrųjų labai kruopščiai, o vištieną ypač mėgstu, valgau ją net keletą kartų per savaitę. Esu sportuojantis žmogus, todėl vištienoje esantys baltymai puikiai skatina raumenų augimą“, – apie savo mitybos racioną laidoje pasakos Solveiga.

Viena žinomiausių šalies manekenių apie karjerą grožio industrijoje niekada nesvajojo. Pasirodo, Solveiga visai atsitiktinai nutarė išbandyti savo jėgas modelių agentūros atrankoje. Ir būtent tai tapo lemtingu žingsniu, nuvedusiu į garsiausias mados sostines.

„Modelio darbas užėmė labai didelę dalį mano gyvenimo, tai yra nuolatinės kelionės ir gyvenimas svetur. Kaip aš sakau, tavo gyvenimas – neaišku kur. Bet dabar norisi ramybės ir stabilumo“, – atviraus laidoje Solveiga.

Nors gražuolė kasdien sulaukia gausybės dėmesio, tačiau jos širdis jau užkariauta profesionalaus kikboksininko Manto Rimdeikos. Laidoje vyras atskleis – pamatęs Solveigą užkalbinti jis drįso ne iškart, o užkariaujant jos širdį prireikė nemažai pastangų.

„Nemažai teko kovoti, kol pelniau Solveigos dėmesį. Susipažinome viename labdaros renginyje, Solveiga man krito į akį vos tik ją pamačiau, tačiau prisibijojau ir neišdrįsau jos užkalbinti. Vėliau pradėjome bendrauti per socialinę mediją. Esu kovotojas – galiausiai pasiekiau pergalę“, – apie pažintį su ilgakoje gražuole atviraus jos mylimasis.

Nors vienas kitą pamilo prieš mažiau nei metus, pora jau puikiai išlaikė pažinties su tėvais išbandymą. Solveiga neslėps, jog su būsima anyta iškart tapo geromis draugėmis, o jos mama dukters mylimąjį priėmė tarsi sūnų, kurio niekada neturėjo. Visgi gražuolė yra įsitikinusi, jog idealių santykių nebūna ir reikia mokėti priimti kitą žmogų tokį, koks jis yra.

„Mantas yra vyriškas, mielas, švelnus, kovingas, atkaklus. Tiesiog neatsispyriau. Suprantu ir tai, jog santykiuose nebus visą laiką viskas idealu, nes taip nebūna. Arba priimti žmogų, arba ne. Aš priėmiau jį, jis mane ir mums gerai“, – tvirtų santykių išmintimi laidoje dalinsis Solveiga.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai