Solveiga Mykolaitytė apie santykį su mylimojo dukra: „Griaunu piktos pamotės standartus“

Solveiga Mykolaitytė su mylimuoju Mantu ir jo dukra Idile
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-08-01 11:04
Žinomas modelis Solveiga Mykolaitytė jau ne vienerius metus džiaugiasi meilės ir ramybės kupinu gyvenimu. Su mylimuoju sportininku Mantu Rimdeika jaukų šeimyninį lizdelį sukūrusios moters neišgąsdino ir kitas kartu su santykiais atėjęs vaidmuo namuose – Mantas turi trejų metų dukrą Idilę, todėl Solveiga tapo pamote. Moteris pripažįsta: užtruko laiko, kol rado kalbą su mergaite, tačiau šiandien jos – neišskiriamos draugės.

Šio sekmadienio vakarą praleisti kartu kvies Delfi TV eteryje rodoma nauja gyvenimo būdo laida „Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu“. Iš saulėtos ir vėjo nubučiuotos Nidos linkėjimus siunčianti laidos vedėja, aktorė, moteriškos filosofijos „Pasimatuok jūrą“ įkūrėja Justė Zinkevičiūtė žada atvirus ir užburiančius pokalbius apie gyvenimą, darbus ir poilsį kartu su žinomais pramogų, mados ir verslo pasaulio žmonėmis, kurie atostogas leidžia būtent Neringoje.

Modelis Solveiga Mykolaitytė ir sportininkas Mantas Rimdeika visuomet džiaugėsi galėdami pabėgti nuo miesto šurmulio ir pasidžiaugti jūros ošimu, todėl neseniai persikėlė gyventi į pajūrį. Šypsena nuo Solveigos veido nedingsta viso pokalbio metu ir tai tik įrodo, kad dabar ji gyvena kone geriausius savo gyvenimo metus.

„Šiandien gyvenu visiškoje ramybėje, dar niekada to nejaučiau, kaip jaučiu dabar. Nežinau, ar tam turėjo įtakos karantinas, ar Mantas su Idile, tačiau vėl kaifuoju nuo naujo savo gyvenimo etapo“, – laidoje atviravo moteris.

Solveiga Mykolaitytė su mylimuoju Mantu ir jo dukra Idile
Solveiga Mykolaitytė su mylimuoju Mantu ir jo dukra Idile

Nors iš pradžių Mantui dėl Solveigos dėmesio teko pakovoti ir atkakliai siekti sužavėjusios moters širdies, šiandien juodu gali didžiuotis atradę sėkmingos sąjungos paslaptį. Mylimieji pripažįsta, jog vienas iš kito išmoko begalinės kantrybės ir ragina kitus, norinčius sukurti darnius santykius, labiau pažvelgti į savo, nei į kito žmogaus ydas.

„Kadangi mes iš prigimties esame ramūs žmonės, tai per daug vienas kito neskubinam, be isterijų plaukiam ir ramiai per gyvenimą keliaujame. Svarbiausia pradžioje atkreipti į save daugiau dėmesio ir pakeisti save, o ne partnerį“, – pasakojo Mantas.

Solveiga Mykolaitytė su mylimuoju Mantu ir jo dukra Idile
Solveiga Mykolaitytė su mylimuoju Mantu ir jo dukra Idile

Visgi jaukus šeimyninis lizdelis nesusikūrė per naktį. Viena sunkiausių užduočių, laukusių Solveigos – rasti ryšį su Manto dukra Idile. Moteris neslepia, jog niekuomet neskirdavo ypatingo dėmesio vaikams, tačiau mergaitės atsiradimas poros gyvenime pažadino Solveigos moteriškumo jausmą.

„Žinojau nuo pat pradžių, kad Mantas turi dukrą, todėl tai nebuvo man staigmena. Tačiau pradėjus draugauti, kuomet svajoji būti tik dviese, mūsų atveju, mes iš karto buvome jau trise. Prie Idilės tenka taikyti savo poreikius ir laisvalaikį. Aš griaunu tos piktosios pamotės iš pasakų standartus. Nemeluosiu sakydama, jog buvo lengva rasti priėjimą prie jos, nes praeitas gan sunkus etapas. Pačioje pradžioje nežinojau nei kaip bendrauti, nei kaip elgtis, bet su laiku ir iš to vidinio noro rūpintis, Idilė manyje paspaudė tam tikrus mygtukus. Augame kartu, dalinamės ta energija ir matau, kad iš tos empatijos ir švelnumo gimsta moteriškumas“, – atvirai kalbėjo Solveiga.

Didelės Solveigos pastangos buvo įvertintos ir šiandien mergaitė su šypsena varto žurnalų puslapius ir bando prieš veidrodį atkartoti Solveigos fotosesijų nuotraukas. Matyti Solveigą ant viršelių patinka ir Mantui, kuris tikina didelio pavydo nejaučiantis.

„Jausmas matyti Solveigą ant žurnalo viršelių yra išties geras. Kartu su Idile vartome puslapius, močiutei vežame žurnalus. Pavydo nejaučiu, aš ja pasitikiu ir net jeigu kartą ar du per gyvenimą pavydėjau, ji visada nuramindavo. Vos susipažinus, iš karto pajutau, kad ji yra geros širdies žmogus, tyras, šviesus. Tai labiausiai ir sužavėjo, ne išorinis, o vidinis jos grožis“, – laidoje pasakojo Mantas.

Solveiga Mykolaitytė su mylimojo Manto dukra Idile
Solveiga Mykolaitytė su mylimojo Manto dukra Idile

Nors Mantas apie Solveigą atsiliepia tik pačiais gražiausiais žodžiais, jai pačiai teko ne kartą girdėti ir skaudžiai kertančių komentarų. Gandai, apkalbos, komentarai ir nepagrįsta kritika niekuomet nebūna maloni, tačiau būnant viešumoje su tuo tenka susitaikyti.

„Apkalbų ir paskalų visada yra, tačiau tai normalu, tokia ta viešumo kaina. Kai buvau dvidešimties, pergyvendavau kas ką apie mane kalba. Tačiau dabar tiesiog eini savo keliu, nes žmonėms reikia dramos ir jeigu jos nėra, tai jie susigalvoja tą dramą iš niekur“, – atviravo Solveiga.

Kaip Solveigai Mykolaitytei sekasi pamotės vaidmuo, kas joje sužavėjo sportininką Mantą Rimdeiką ir kaip pora susikūrė jaukų ramybės kupiną šeimyninį lizdelį – visi šie atsakymai jau šį sekmadienį, 21:30 val. Delfi TV laidoje „Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu“!

Naujausi straipsniai