„Solo Ansamblis“ sugrįžta: „Pokyčiai įmanomi tik griuvus esamai vidinei tvarkai“

„Solo Ansamblis“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-17 09:58
Po kūrybai skirtos pertraukos, grupė „Solo Ansamblis“ pristato pirmąjį singlą „Baloje“ iš netrukus pristatomo ne tik šalies, bet ir tarptautinei rinkai skirto albumo „Olos“.

Muzikantų kūryboje svarbus tekstas ir jo istorija. Kūrinys „Baloje“ kalba asmeninio nuopolio tema. Jame ritmais ir sintezatoriais įgarsinamas etapas, kai po sunkių sukrėtimų įvyksta reikšmingi gyvenimo pokyčiai, įvyksta gyvenimo kiekybės virsmas į kokybę. Singlas tematiškai sutampa su simboline pradžia ir grupei, leidžiančiai albumą po ketverių metų.

Grupė „Solo ansamblis“ pristato kūrinį „Baloje“
Grupė „Solo ansamblis“ pristato kūrinį „Baloje“

„Paradoksalu, bet dažniausiai pokyčiai įmanomi tik griuvus esamai vidinei tvarkai. Judėjimas į priekį vyksta klystant ir mokantis iš klaidų. „Baloje“ kalbame apie dugną, kuris yra vienintelis tvirtas pagrindas, nuo kurio atsispyrus galima statyti naujo “aš” pamatus“, – kūrinį apibūdina teksto autorius Vytautas Leistrumas.

Daina netrukus įgaus video klipo formatą, o atliekamą gyvai gerbėjai išgirs albumo premjeros koncerte. „Solo Ansamblis“ nebuvo pasirodęs nuo ankstyvo rudens, kuomet iš pagrindų ruoštasi albumo leidimui ir jo pristatymui – Vilniaus „Kablyje“ įvyks absoliučiai naujas audiovizualinis šou.

Dainą gali išgirsti ČIA.

Temos:

Muzika

Naujausi straipsniai