Solistei Ievai Juozapaitytei Venecijoje įteikta mylimojo Donato dovana pakeitė gyvenimą

Ieva Barbora Juozapaitytė su antrąja puse Donatu / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Artėjant Valentino dienai, poros ima sukti galvas: kuo nustebinti savo antrąją pusę, kaip praleisti šią įsimylėjėlių dieną, ką padovanoti... Garsių muzikų šeimos atžala – Eglės Juozapaitienės ir prof. Vytauto Juozapaičio dukra – solistė Ieva Barbora Juozapaitytė žino: ji niekada nepamirš vienos vasario 14-osios, kuri pakeitė jos gyvenimą.

Ieva Barbora Juozapaitytė su antrąja puse Donatu / Asmeninio albumo nuotr.

Papuošalas, įteiktas jaunai, atkakliai besimokančiai ir sparčiai kylančiai solistei, sopranui, Ievai Barborai Juozapaitytei pakeitė jos visą gyvenimą. Tai vyko prieš trejus metus, 2012-ųjų vasario 14 dieną: su savo tuometiniu draugu Donatu  atostogaudama Italijoje nuvyko į meilės ir romantikos kupina miestą Veneciją.

Įsimylėjėlių Meka vadinamoje Venecijoje, Ieva su Donatu vaikštinėjo tiltų ir vandens kanalų labirintais. Sutemus, klaidžiodami po siauras Venecijos gatveles ir kiemeliu, užėjo ant vieno iš tiltų, kurio pavadinimas labai siejasi su klasikinės muzikos ir operos pasauliu bei dabartine Ievos Juozapaitytės profesija (šiuo metu jaunoji atlikėja kremta klasikinio dainavimo mokslus Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, prof. V. Prudnikovo klasėje).

Ieva Juozapaitytė su mylimuoju Donatu Venecijoje (4 nuotr.)

Marija Kalas vardu paženklintas tiltas sukėlė sparčiai kylančiai Lietuvos muzikos scenos atlikėjai nepakartojamus jausmus. „Marija Kalas – tai operinio meno viena garsiausių scenos žvaigždžių, kurios karjeros pasiekimai skatina kiekviena jauną atlikėją gėrėtis ir žavėtis jos scenoje sukurtais muzikinio meno šedevrais“ – sako Ieva, atkakliai besistiebianti muzikinių aukštumų link.

Bet, ne gana to, jos mylimasis Donatas netikėtai visų žmonių akivaizdoje priklaupė ant kelių ir ištiesė Ievai ranką. Rankoje buvo spindintis, nepakartojamo grožio auksinis žiedas su skaisčiu, lyg Italijos dangus, briliantu. Taip, tai buvo sužadėtuvių papuošalas, žiedas skirtas mylimo žmogaus paklausti pačios svarbiausios frazės „Ieva, ar tekėsi už manęs?“. Gera prisiminti tai, nes šis klausimas po metų buvo pakeistas judviejų priesaika amžina meile liudininkų apsuptyje, kuri buvo ištarta 2013 metais  bažnyčioje santuokos metu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ieva Juozapaitytė po ketverių metų draugystės susituokė su Donatu Paruliu, nuotaką prie altoriaus vedė jos tėvas Vytautas Juozapaitis

Vilniuje susituokė Ieva Juozapaitytė ir jos mylimasis Donatas Parulis (29 nuotr.)
+23

Geriausia dovana – koncertas

Paklausta, kaip šią romantišką dieną švenčia ir kokias dovanas dovanoja garsių muzikų dukra, Ieva nedvejodama atsakė – „Man geriausia dovana yra muzika. Šių metų vasario 14 dieną kartu su savo bendraminčių komanda dovanosime nepakartojamą muzikos šventė Palangoje visiems miestiečiams ir miesto svečiams.“

Ievos patarimas – norite, kad jūsų mylimas žmogus žinotų, kaip stipriai mylite? Padovanokite bilietus į klasikinės muzikos koncertą! Nueikite į jį abu, taip, be jokios abejonės, pelnysite antrosios pusės susižavėjimą. Ieva sako: „Ieškai ypatingos šventės Valentino dienos proga? Puikiausia dovana tau ir tavo brangiam žmogui – klasikinės muzikos koncertas „Dovana meilei“.

Programoje Ieva Juozapaitytė kartu su Justina Kazėnaite (sopranas), Edgaru Davidovičiumi (tenoras) ir Vaidriumi Smilinsku (fortepijonas) –  Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentais – atliks populiariosios klasikos meilės opusus. Koncerto metu skambės žavingi vokaliniai bei fortepijoniniai kūriniai. Jis vyks nuostabiuose Palangos grafų Tiškevičių rūmuose, kuriuose yra įsikūręs Palangos gintaro muziejus. Neseniai restauruotoje rūmų Didžiojo salono salėje jausitės tikrai ypatinga, klausantis fortepijono muzikos ir vokalinių melodijų.

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt prekybos vietose arba Gintaro muziejaus kasoje.

Ieva Barbora Juozapaitytė su antrąja puse Donatu / Asmeninio albumo nuotr.

 

Skaitykite daugiau