Solistei Agnei Sabulytei diagnozuotas koronavirusas: „Kvapo ir skonio visiškai nejaučiu“

Agnė Sabulytė/Agnė Sabulytė su buvusiu vyru Jonu Sakalausku
Šaltinis: Žmonės
AA

Penktadienį paaiškėjus, kad operos ir baleto teatro direktoriui Jonui Sakalauskui diagnozuotas koronavirusas, šeštadienį jo buvusi žmona, solistė Agnė Sabulytė pranešė taip pat sulaukusi teigiamo koronaviruso testo rezultato.

Penktadienį nuaidėjus žiniai, kad operos ir baleto teatro direktoriui Jonui Sakalauskui diagnozuotas koronavirusas, šeštadienio popietę paaiškėjo, kad buvusi jo žmona, solistė Agnė Sabulytė taip pat užsikrėtė koronavirusu. Buvusių sutuoktinių vaikams testai parodė neigiamą atsakymą.

Apie ligą sužinojusi moteris nedelsdama kreipėsi į žmones, su kuriais jai pastarosiomis dienomis teko bendrauti: ragina juos atlikti koronaviruso testą ir pasitikrinti, ar jie neužsikrėtę.

„Covid-19 palietė ir mane. Vakar gavau teigiamą testo atsakymą. Kreipiuosi sąmoningai į savo partnerius, draugus, su kuriais pastarosiomis dienomis buvome susitikę, būkime atsakingi, pasidarykime testus, net jei ir nejaučiate simptomų, kad neplistų virusas.

Jaučiuosi neblogai, tik kvapo ir skonio visiškai nejaučiu, šiek tiek jėgų nėra. Bet viskas išgyvenama! Svarbiausia išlaikyti ramybę visose situacijose!

Vaikai jaučiasi puikiai, jiems nenustatė viruso – tas svarbiausia. Gaila turiu sustabdyti kūrybinę veiklą, bet tikiu, kad viskas, kas ateina, atneša kažkokią pamoką. Saugokime vieni kitus!“, – feisbuke rašė A.Sabulytė.

Agnė Sabulytė/Asmeninio archyvo nuotr.

Žmonės.lt primena, kad penktadienį nuaidėjus žiniai apie J.Sakalausko sveikatos būklę, LNOBT atšaukė dalį renginių, o keletą spektaklių planuoja nukelti vėlesniam laikui. 

Pats J.Sakalauskas į teatro bičiulius bei darbuotojus kreipėsi atviru laišku.

„Deja, man pačiam šiuo metu tenka patirti, kad nuo klastingos COVID-19 infekcijos niekas – nei senas, nei jaunas – negali jaustis saugus. Todėl norėčiau palinkėti visam teatro kolektyvui sudėtingoje situacijoje išlikti oriam, saugoti save ir savo artimuosius, o Nacionalinio visuomenės sveikatos centro darbuotojams suteikti visą prašomą informaciją. Nuo mūsų atvirumo ir geranoriškumo priklausys, kada galėsime grįžti į savo mylimą teatrą ir pratęsti ilgai bei kantriai ruoštų premjerų repeticijas. 

O gerbiamosios teatro publikos prašau dar truputėlio kantrybės: visos negandos galiausiai baigsis. Ir tas nuostabus vakaras, kai lubų lemputėms merkiantis visi vėl sėdėsime puošnioje teatro salėje, tikrai ateis“, – teigė jis.

Jonas Sakalauskas / Mark&Migle nuotr.

Skaitykite daugiau