Solistė Agnė Sabulytė išsigydė koronavirusą: „Kaip vaikas džiaugiuosi grįžusi į įprastą gyvenimą“

Agnė Sabulytė / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-24 20:19
Solistė Agnė Sabulytė džiaugiasi pasveikusi nuo COVID-19 viruso. Šia žinia ji pasidalijo socialiniame tinkle.

„Laisvė, sveikata, vidinė ramybė. Tai turbūt svarbiausia, ko reikia žmogui. Du neigiami testo atsakymai! Organizmas susidorojo. Džiaugiuos kaip vaikas grįždama į įprastą gyvenimo tempą. Į laisvę! Laiminga, kad pavyko apsaugoti vaikus, kad jie didvyriškai atsilaikė prieš virusą. Užaugo. Padėjo man pasveikti. Dėkinga visiems už palaikymą, už pagalbą! Išties džiugindavo laiknešėliai prie vartelių! Ypatingai dėkoju Irenai Pivoriunienei už rūpestį! Išties šio keisto viruso akistatoje svarbu be streso žvelgti į susiklosčiusią situaciją. Nieko nekaltinti. Priimti kaip duotybę. Įsileisti tik teigiamas mintis, tikėjimą, kad visata mumis rūpinasi bei stiprinti organizmą.

Daug vitaminų, mineralų, imbiero, česnako, ciberžolės, citrusų. Ir žinoma eteriniai aliejai – mano sveikatos stiprybė, mano magiškas kvapų pasaulis. Kas pažįsta mane, žino kiek jie man ir mano artimiesiems padėjo. Viruso situacijoje eteriniai aliejai buvo ypatingi kariai, sustiprinę organizmą ir padėję greit atsistoti ant kojų. Apkabinu visus tuos, kurie dar serga, kurių artimieji serga. Stiprybės, tikėjimo, kad bus mumis pasirūpinta iš viršaus, daug teigiamų emocijų, stiprinti imunitetą ir nekaltinti vieni kitų. Virusas gali ateit į kiekvienus namus. Būkim supratingi, atlaidūs ir vieningi.
Gražios paskutinės vasaros savaitės! Neatidėliokime darbų!
Ir jei norime kažką pasakyti, padaryt, padovanot, drąsiai darykime nekeldami rytdienai!
Kartu mes stiprūs!!!
Su meile,
Agnė“, – feisbuke rašė ji.

 

Agnė Sabulytė su dukra Vakare ir sūnumi Dobilu / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Agnė Sabulytė su dukra Vakare ir sūnumi Dobilu / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka

Primename, kad koronavirusas solistei diagnozuotas rugpjūčio pradžioje. Dieną anksčiau tokią pat diagnozę sužinojo ir buvęs Agnės sutuoktinis, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro direktorius Jonas Sakalauskas.

Apie ligą sužinojusi A.Sabulytė nedelsdama kreipėsi į žmones, su kuriais jai pastarosiomis dienomis teko bendrauti: ragino juos atlikti koronaviruso testą ir pasitikrinti, ar jie neužsikrėtę.

„Covid-19 palietė ir mane. Vakar gavau teigiamą testo atsakymą. Kreipiuosi sąmoningai į savo partnerius, draugus, su kuriais pastarosiomis dienomis buvome susitikę, būkime atsakingi, pasidarykime testus, net jei ir nejaučiate simptomų, kad neplistų virusas. Jaučiuosi neblogai, tik kvapo ir skonio visiškai nejaučiu, šiek tiek jėgų nėra. Bet viskas išgyvenama! Svarbiausia išlaikyti ramybę visose situacijose! Vaikai jaučiasi puikiai, jiems nenustatė viruso – tas svarbiausia. Gaila turiu sustabdyti kūrybinę veiklą, bet tikiu, kad viskas, kas ateina, atneša kažkokią pamoką. Saugokime vieni kitus!“, – anksčiau rašė A.Sabulytė.

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama