Soliario ir prodiuserio Mark Dano premjera „Lengvai apsvaigę“: „Pažadame trankius šokius“

Mark Danas ir Soliaris / Mindaugo Bilevičiaus ir Raimundo Adžgausko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Jau šį šeštadienį, lapkričio 19 dieną, Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks ilgai lauktas šou „Euforija“, kuriam įspūdingus specialius muzikinius pasirodymus, papildytus sudėtingais vizualiais technologiniais sprendimais, pristatys Ten Walls, OG Version bei Soliaris. Pastarasis, drauge su prodiuseriu Mark Dano, šiandien pristato pirmą bendrą singlą „Lengvai apsvaigę“.

„Renginyje visų atėjusių lauks ne tik vizualiniai stebuklai bei techniniai sudėtingi sprendimai, bet ir nauji albumai, dainų premjeros. Mūsų su Mark Dano naujasis singlas „Lengvai apsvaigę“ taip pat nuskambės arenoje. Muzikoje esame laisvi, kuriame taip, kaip jaučiame, todėl pažadame trankius šokius, tai bus geriausias vakarėlis Lietuvoje tą vakarą“, – intriguoja Algimantas Minalga-Soliaris.

Mark Dano teigimu, nors jųdviejų su Soliariu duetas dar naujas, abu jie yra bendradarbiavę su daugybe žinomų atlikėjų.

„Turime patirties ne su vienu scenos senbuviu – „Sel“, OG Version, Ten Walls, norime daug dėmesio skirti skambesiui, ieškoti naujų spalvų muzikoje, nesilaikyti jokių taisyklių“, – sako prodiuseris.

„Mark Dano yra labai techniškas prodiuseris, turintis platų požiūrį į muziką. Jis atėjo iš drum&bass stiliaus muzikos, man patiko jo neįprastai įdomus priėjimas, jo ieškojimai, jo laisvumas muzikoje. Manau, užaugome, įgijome daug žinių ir surinkome stiprią muzikinę ir vizualinę komandą, tam, kad nustebintume, o pilną albumą pristatysime turbūt vieninteliame tokio lygio Lietuvoje šou „Euforija“, – sako Soliaris.

Dainos „Lengvai apsvaigę“ premjera:

Skaitykite daugiau