„Šok su manimi“ stovykloje žvaigždės mėgavosi pokaičiu ant gultų, golfu ir šampanu

Akimirka ir šokių stovyklos pristatymo / Luko Balandžio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prezidentiniai apartamentai, golfo laukai, baseinas ir kitos prabangios pramogos – toks vaizdas pasitiko atvykus aplankyti TV3 projekto „Šok su manimi“ dalyvių jų šokių stovykloje. Septynioms dienoms viešbutis „Le Meridien Vilnius“ virto Lietuvos žvaigždžių ir garsiausių šokėjų namais.

Atvykusius svečius pasitiko aktorius ir nuo pirmų dienų projektą vedantis Vytautas Šapranauskas, tapęs „ekskursijos“ po dalyvių buitį gidu. Po kaklu pasikabinęs didelį, tačiau beveik negirdimą (garsas vis pradingdavo – aut.past.), megafoną aktorius pasiūlė apžiūrėti ką tik atvykusios dainininkės Astos Pylipaitės prezidentinių apartamentų.

„Eime, apžiūrėsime, kur įsikurs Asta ir ką veikia kiti projekto dalyviai“, – susirinkusius skatino Vytautas. Vos įėjus į apartamentus, dainininkę pasitiko dubuo šviežių vaisių, keli projekte dalyvaujantys kolegos ir šampanas.

O veikti prabangiame viešbutyje, tapusiame dalyvių namais ir šokių stovykla, tikrai buvo ką. Štai Deividas Meškauskas su savo šokių partnere, aktore Milda Štakėnaite ir šokėja Sandra Saikauskaitė su partneriu, dainininku Petru Dauniu pietavo. „Zipietis“ Jonas Nainys ir Justė Žemaitytė mėgino savo jėgas golfo laukuose, žurnalistė Rūta Janutienė su šokiu partneriu Adomu Norkūnu mėgavosi iškyla jaukioje salelėje, o Mindaugas Rainys, Viktorija Sutkutė ir Veronika Gordijevskaja, nors saulė buvo pasislėpusi, išsinuoginę poilsiavo gultuose prie baseino.

Tačiau, kad nepasirodytų, jog šokėjai ir garsenybės dykaduoniauja, jie pademonstravo tai, ko mokėsi atvykę į stovyklą – šokį, kuri anot Vytauto, „išmoko per valandą“. Stebėti šokio ir palaikyti savo mylimuosius šokėjus atvyko aktorės Ieva Norkūnienė bei Ineta Stasiulytė.

Pakiliai nusiteikę projekto dalyviai, rodos, dar nejaučia nei streso, nei konkurencijos. Po pasirodymo visi nerūpestingai klegėjo, šnekučiavosi ir, artėjant vakarui, gurkšnojo kas vyną, kas alų, o kas kokteilį.

Skaitykite daugiau