Šokolado reklamoje išgarsėjęs juodaodis sužibėjo televizijos seriale prabildamas lietuviškai

Lagin Quiros Hubert ir Džiugas Siaurusaitis / Serialo stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prieš daugiau nei penkerius metus nuotaikingoje lietuviškų šokolado batonėlių reklamoje nusifilmavęs juodaodis Lagin Quiros Hubert vėl pasirodys televizijos ekranuose. Jau septynerius metus Lietuvoje gyvenantis hip-hop‘o šokėjas komiškame medicinos seriale „Rezidentai“ prabilo lietuviškai – suvaidino ligoninės pacientą.

Karibų jūros saloje Martinikoje gimęs, nuo devynerių metų Paryžiuje gyvenęs L.Q.Hubert – tikras šokių meistras. Prieš septynerius metus į Vilnių atvykęs surengti kelių hip-hop‘o festivalių vaikinas taip susižavėjo Lietuva, kad pasiliko čia gyventi.

„Man čia labai patinka. Kai pirmą kartą atvykau ir pamačiau kokia žalia jūsų šalis – visur vien miškai – tai mane labai nustebino. Vilniuje jau gyvenu septynerius metus, todėl čia jaučiuosi kaip namuose, žmonės čia tikrai labai geri, o hip-hop‘o bendruomenė – tikri mano draugai“, – džiaugiasi užsienietis.

Lagin Quiros Hubert / Serialo stop kadras

Komiškame medicinos seriale „Rezidentai“ vyras suvaidino epizodinį vaidmenį – puikiai lietuviškai kalbantį rezidento Teisučio (akt. Džiugas Siaurusaitis) pacientą.

„Sunkiausia buvo išmokti visą tekstą lietuviškai, nes jo buvo tikrai nemažai. Nors aš šiek tiek moku ir suprantu lietuviškai, tačiau mano tekste buvo labai daug ir labai sunkių žodžių. O visa kita sekėsi puikiai“, –  apie patirtį filmavimo aikštelėje šypsodamasis pasakoja L.Q.Hubert.

Nors vaidinti televizijos seriale šokėjui teko pirmą kartą, tačiau jis turi kitokios vaidybinės patirties. Daugiau nei prieš penkerius metus jam teko filmuotis lietuviško šokolado reklamoje. Tuomet jo scenos partneriais tapo garsūs aktoriai Rimantė Valiukaitė ir Ramūnas Cicėnas.

„Šokolado „Manija“ reklamoje filmavausi tada kai dar buvau su ilgais dredais. Po šios reklamos pamačiau, kad žmonės gatvėje mane atpažįsta, tačiau tik po kelių mėnesių supratau, kad jie į mane spokso tik todėl, kad aš esu juodaodis“, – prisipažino vyras.

Šokėjas neslepia pastebintis smalsiai jį nužiūrinėjančius lietuvius, tačiau jis jokiu būdu nesutinka, kad Lietuva – netolerantiška šalis. Pats L.Q.Hubert prisipažįsta, kad su nemaloniomis situacijomis dėl odos spalvos per septynerius metus jam teko susidurti vos pora kartų: „Blogiausias dalykas, kuris man nutiko Lietuvoje – užpuolimai. Vieną kartą mane užpuolė benamiai, o kitą – skustagalviai. Nors daug kas sako, kad čia yra labai daug netolerantiškų žmonių, tačiau aš su tuo nesutikčiau. Pastebiu, kad žmonės važiuojant autobusu spokso į mane, bet aš suprantu, kad jiems tiesiog smalsu“.

L.Q.Hubert Vilniuje su bendraminčiais įkūrė šokių centrą „Ro“, kuriame darbuojasi iki šiol. Šokėjas prisipažino, kad buvo sulaukęs kvietimų dalyvauti televizijos šokių projektuose, tačiau šių pasiūlymų atsisakė. Pats sako, kad neturi tikslo tapti žvaigžde. Svarbiausia jam – vaikai ir šokis.

Lagin Quiros Hubert / Serialo stop kadras
Skaitykite daugiau