Šokolado alchemikas Domantas Užpalis Vilniuje vedė savo išrinktąją Giedrę Ramonaitę

Domantas Užpalis ir Giedrė Ramonaitė / Fotodiena/Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-23 17:24
Šeštadienio popietę Vilniaus Išganytojo bažnyčioje amžiną meilę vienas kitam prisiekė „Chocolate Naive“ įkūrėjas, šokolado meistras Domantas Užpalis (31) ir jo išrinktoji Giedrė Ramonaitė.
Fotodiena/Pauliaus Peleckio nuotr.
Fotodiena/Pauliaus Peleckio nuotr.

Domantas Giedrei, kuri dirba reklamos agentūroje, pasipiršo pernai, po kelerių metų draugystės.

Vestuvėms nuotaka pasirinko kuklią ilgą baltą suknelę. G.Ramonaitė užuot segėjusi nuometą galvą papuošė lietuviškų gėlių vainiku, o rankoje laikė laukinių gėlių puokštę.

D.Užpalis, kuris save vadina šokolado alchemiku, ceremonijos metu vilkėjo tamsiai mėlynos spalvos klasikinio stiliaus kostiumą.

Pasveikinti jaunavedžių ir palinkėti šeimyninės laimės Joanitų vienuolyno kiemelyje susirinko artimieji ir bičiuliai, tarp kurių Beata Nicholson su vyru Tomu, žurnalistė Jovita Valeikaitė su dukra.

Fotodiena/Pauliaus Peleckio nuotr.
Fotodiena/Pauliaus Peleckio nuotr.

D.Užpalis prieš aštuonerius metus Vilniuje dirbo finansininku IT kompanijoje, pakeitė daug specialybių. Galiausiai išvažiavo mokytis į Londoną, kur baigė miesto planavimo magistro studijas. 2008-aisiais grįžo į Lietuvą. Vaikinas gavo ES paramą ir užsisakė toną kakavos pupelių – taip gimė jo verslas.

„Atvažiavo į Šiaurės miestelį fūra su pupelėmis. Įspūdingas vaizdas. Neturėjau nė vienos mašinos, net neįsivaizdavau, ką su jomis daryti. Reikėjo suktis. Makabriškomis aplinkybėmis gimė įmonė ir vieta, pavasarį atsikraustėme čia, į kaimą. Pradėjome nuo ledų, nes buvo sezonas. Atkeliavo pirmos mašinos, įrengimai. Viskas buvo abstraktu, netikėta ir nelabai aišku. Galiausiai rudenį atsirado šokoladas“, – yra pasakojęs vyras.

Fotodiena/Pauliaus Peleckio nuotr.
Fotodiena/Pauliaus Peleckio nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai