Šokių projekto finale Paulos Valentaitės svajonė virs realybe

Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas šokių projekte „Šok su žvaigžde“/Irmanto Gelūno, Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-21 11:06
Jau šį vakarą net dvylika savaičių trukęs TV projektas „Šoks su žvaigžde“ pasieks finišo tiesiąją. Finale dėl pergalės varžysis ir jauniausia projekto pora – dainininkė Paula Valentaitė bei profesionalus šokėjas Gedvinas Meškauskas. Progresyviausia tituluojama Paulos ir Gedvino pora, neslepia džiaugsmo dėl galimybės stotis ant parketo ir finalo dieną bei atskleidžia, kad įgyvendins Paulos svajonę – sušokti šiuolaikinį šokį.

„Šiandien toks pat jaudulys kaip ir lygiai prieš dvylika savaičių, pirmą kartą žengiant ant šokių parketo. Žinoma, šiandien tas jaudulys kitoks ir jis susijęs su tuo, kad visa tai baigsis. Nuo pradžių kartu su Gedvinu daug kalbėjome, svajojome, bet svarbiausia kiekvieną savaitę siekėme, kad būtų tiesiog gera būti čia ir dabar. Žinoma, esame pasvajoję, kad jeigu turėtume galimybę pasirodyti finale ir pristatyti laisvo stiliaus šokį, tai neabejotinai būtų šiuolaikinis šokis“, – atvirauja Paula.

Panašu, kad dainininkės Paulos ir šokių partnerio G. Meškausko svajonės išsipildė – jau šį vakarą jauniausia projekto pora padovanos žiūrovams net tris šokius, iš kurių vienas – šiuolaikinis šokis.

Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas šokių projekte „Šok su žvaigžde“/Irmanto Gelūno, Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas šokių projekte „Šok su žvaigžde“/Irmanto Gelūno, Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Sukūrėme istoriją šokiu, kurią galime pajausti visu šimtu procentų. Norime, kad tą jausmą pavyktų perteikti ir projekto žiūrovams. Žinome, kad tai įsimins visam likusiam gyvenimui ir mes tuo galėsime pasimėgauti“, – pasakoja pora.

Tiek Paula, tiek Gedvinas neslepia didelio džiaugsmo, kad paskutinėmis savaitėmis projekte sulaukė nemažai komisijos pagyrų dėl didžiausio progreso, tačiau, kaip patys teigia, nei karto neleido galvoti apie vietą finale ir kiekvienu šokiu mėgavosi tarsi paskutiniu.

„Tai, kad sulaukėme pagyrų iš komisijos – buvo didžiulė motyvacija dar daugiau valandų praleisti šokių salėje ir nenuvilti. Žinoma, labiausiai motyvavo žiūrovų palaikymas ir žinutės, kurių sulaukiu. Nuo pat pradžių galvojau, kad mano asmeninis ir didžiausias laimėjimas šiame projekte – įkvėpti kitus jaunus žmones ir paskatinti nebijoti išeiti iš savo komforto zonos. Jeigu tai pavyko, man tai didžiausias laimėjimas“, – teigia dainininkė Paula.

Naujausi straipsniai