Šokių projekto favoritas Dovydas Laukys: „Mes su partnere net gimę tą pačią dieną“

Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič / LRT ir Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Justė Juškevičiūtė
Publikuota: 2020-10-29 08:06
„Treniruočių metu esu smarkokai nerangus, nekoordinuotas ir nors su pagaliu trenk – durnas. Bet šokiai man labai patinka“, – juokiasi vienu iš projekto „Šok su žvaigžde“ favoritų laikomas Dovydas Laukys. Į tikrą šokių sūkurį nėręs aktorius neslepia – iššūkių čia netrūksta.

Portalui Žmonės.lt D.Laukys atvirauja, kad pasirengimas žengti ant parketo reikalauja vis daugiau laiko. Patį geriausią rezultatą pasiekti norintis aktorius šokio aikštelėje jau išbandė savo kūno galimybių ribas, o jos, pasak Dovydo, jį nustebino.

„Repetuojame kasdien po milijoną valandų. Pajutau, kad kūnas gali dirbti net tada, kai jau, rodos, nebegali, nenori nieko ir rankos nekyla. Mūsų fizinė riba yra toli gražu ne 100 procentų“, – atradimais dalijasi jis.

Pagyrų iš profesionalių šokėjų sulaukiantis D.Laukys tikina, kad gavęs kvietimo dalyvauti projekte, net nesudvejojo. Visgi aktorius teigė, jog repeticijų metu susiduria su nesibaigiančiais išbandymais.

Mėgstu sau pakišti iššūkius. Žinojau, kad bus sunku mokytis šokti, bet manęs tai negąsdino. Sunkiausia yra kai judesiai, kurie profesionalams šokėjams yra visiškai natūralūs ir įprasti, nesigauna net iš šimtojo karto. Pabrėžiu, kad mes čia kalbame tik apie vieno žingsnelio mokymąsi. Būna dažnai nusvyra rankos ir supranti, jog darbo laukia ne daug, o nežmoniškai daug. Gali šokti valandų valandas ir vis tiek nepasiekti norimo rezultato“, – sako Dovydas.

Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič / E. Blaževič / LRT nuotr.
Dovydas Laukys ir Melisa Valinovič / E. Blaževič / LRT nuotr.

Nuo pat vaikystės aistrą šokiui jaučiantis D.Laukys su pirmą kartą su šokiais susidūrė tik besimokydamas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Iki tol jis save išbandė sportinėje veikloje.

„Vaikystėje jokio su šokiais susijusio būrelio nelankiau, tą vietą man užėmė karatė. Tačiau patiko stebėti pagal muziką judančius žmones ir judančius kažkaip kitaip, rodos, su džiaugsmu ir energija, labai išraiškingai. O pats tiesiogiai su šokiais susidūriau tik LMTA, kur turėjau klasikinio šokio paskaitas. Ten šiek tiek pralaužė mano stagarinį kūną, išmokau patempti pirštus, o tai sudaro įspūdį, kad esu šokęs „Žuvėdroje“, žinoma“, – šmaikštauja grupės „120“ narys.

„Šok su žvaigžde“ antroji laida / J.Stacevičiaus / LRT nuotr.
„Šok su žvaigžde“ antroji laida / J.Stacevičiaus / LRT nuotr.

Prakaitą „Šok su žvaigžde“ aikštelėje liejantis Dovydas pasakoja, kad su savo šokio partnere Melisa Valinovič sutaria puikiai. O kitaip ir būti negali – jie turi daug bendro.

„Juokingas faktas, kad mes su partnere net gimę tą pačią dieną. Šioje žemėje praleidome lygiai tiek pat laiko. Nesutarimų būna kaip ir visiems, bet dažniausiai daug juokiamės ir dar daugiau šokame“, – pasirengimo projektui užkulisius atskleidžia jis.

Šokių projekte dalyvaujantis D.Laukys – puikiai vertinamas komisijos.  Aktorius buvo pirmasis dalyvis šį sezoną sulaukęs dešimtuko. Paklausus, ar nejaučia įtampos pats sau aukštai užkėlęs kartelę, Dovydas tik nusijuokia: „Visada reikia daryti maksimaliai gerai, o tuo, kaip save pranokti, reikės rūpintis ne tau, o tavo ateities tau. O kai reikės – tai ir sugalvosi kaip. Tik tada įmanomas progresas. Kišk kiaulę ateities Dovydui“, – šmaikštavo D.Laukys.

Naujausi straipsniai