Šokių projekte išgarsėjusi Justina Žemaitytė-Gaučienė laukiasi antros atžalos

Justina ir Tadas Gaučai su sūnumi Jurgiu / Index photography nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-07 14:20
Šokėja, TV3 projekte „Šok su manimi“ kartu su Dominyku Vaitiekūnu 2012 metais išplėšusi pergalę Justina Žemaitytė-Gaučienė laukiasi antro vaikelio. Šią džiugią žinią drauge su vyru, veterinarijos gydytoju Tadu Gauču jiedu pranešė pasidaliję romantiškos fotosesijos nuotraukomis.

Justina ir Tadas Gaučai jau augina beveik trijų metų sūnų Jurgį, kurio susilaukė 2015-ųjų vasarą. Įsiamžinusi romantiškoje fotosesijoje Justina neslėpė gerokai pakitusių kūno formų. Kartu su Tadu jie greit sūpuos antrąjį vaiką.

„Vaikelis turėtų gimti liepos menesį. Viskas buvo suplanuota, o trijų metų laikotarpis nuo pirmo vaiko gimimo – optimalus. Tiek tėvams, tiek vaikams. Keletą vardų variantų su vyru jau apsvartstėme. Turime sugalvoję ir mergaitei, ir berniukui. Tačiau tik gimus kūdikiui galutinai apsispręsime“, – atviravo Justina Žemaitytė-Gaučienė.

Index photography nuotr.
Index photography nuotr.
Index photography nuotr.
Index photography nuotr.

Šokėją su mylimuoju Tadu Gauču suvedė aistra jėgos aitvarams. Kaip anksčiau rašė portalas Žmonės.lt, pora susipažino tuomet, kai vieną vasarą Justina Žemaitytė pasiryžo išmokti plaukti banglente su aitvaru. Pirmąsias pamokas ir namų darbus ji atliko draugams priklausiančiame „Kintų kaitų klube“, kuriame ir dirbo Tadas Gaučas.

Index photography nuotr.
Index photography nuotr.

Laimingi įsimylėjėliai susižadėjo per didžiąsias žiemos šventes: Tadas Gaučas mylimajai pasipiršo per Kalėdas, todėl Naujuosius metus sužadėtiniai romantiškai sutiko kartu Palangoje.

Index photography nuotr.
Index photography nuotr.

Pora 2014 m. susituokė Nidoje. Justina ir Tadas amžinais santuokos saitais susisaistė Nidos Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčioje, kurioje savo santykius jau įteisino ne viena pora – čia amžiną meilę vienas kitam prisiekė televizijos laidų vedėja Agnė Grigaliūnienė ir Simas Grigaliūnas bei futbolininkas Darvydas Šernas ir Sandra Lukšytė, savo santykius šioje bažnyčioje įteisino ir atlikėjas Arvydas Grudinskis-Grūdas su mylimąja Justina Barkauskaite.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai