„Šokių ant ledo“ lyderiais tapo Katerina Voropaj ir Aidas Reklys, iškrito Justino Lapatinsko pora

LNK televizijos projektas „Šokiai ant ledo“ / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienio vakarą LNK tiesiogiai transliavo penktąją „Šokių ant ledo“ laidą, kurios metu dailiojo čiuožimo įgūdžius demonstravo ir pasaulio šalis pristatė septynios iš profesionalių čiuožėjų ir šou pasaulio atstovų suformuotos poros.

„Šokiuose ant ledo“ dalyvauja Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionatų dalyvė Ramunė Satkauskaitė ir Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius, sportinių šokių žvaigždė Katerina Voropaj ir daugkartinis Lietuvos čempionas Aidas Reklys.

Taip pat sporto žinių vedėja Asta Žukaitė ir daugkartinis Lietuvos čempionas Saulius Ambrulevičius, dainininkė Vaida Genytė ir daugkartinis Lietuvos čempionas Tomas Katukevičius, Gintarė Gurevičiūtė ir maskvietis čiuožėjas Aleksejus Rogonovas, Andrius Butkus ir gražuolė „Mis Latvija 2010“ Alisa Miškovska.

Deja, dar viena pora – Erika Vitulskienė ir Ukrainos čempionas, Graikijos šou „Dancing on Ice“ nugalėtojas Andrejus Bekho šįkart ant ledo savo šokio nesušoko, nes Erika patyrė kojos traumą.

LNK šou „Šokiai ant ledo“ visada dovanoja grožį ir konkursinę įtampą ant „Akropolio“ ledo. Šį sekmadienį projekte poros savo pasirodymus rengė skirtingų šalių tema – buvo ir Prancūzija, ir Japonija, ir Graikija, Rusija, ir Amerika, ir Lietuva.

„Šokiuose ant ledo“ dalyviai pristatė pasaulio šalis (97 nuotr.)
+91

Mediumą švenčiantis LNK šou įgauna pagreitį – poros vis geriau šoka techniškai, didėja greitis, o šuoliukai tampa fantastiški. Pirmą kartą ant ledo pasirodė vyrų duetas. Žiūrovai išvydo Erikos Vitulskienės ašaras, kad ji negali čiuožti dėl traumos. Po ilgos pertraukos – Vytenio Pauliukaičio pasirodymas LNK eteryje. Ir... dar vienas elegantiškas Olgos Filatovos-Kontrimienės sukurtas įvaizdis žaviajai Ingai Jankauskaitei.

Komisija daugiausiai balų davė Vaidai Genytei ir Tomui Katukevičiui, o mažiausiai – naujokams Justinui Lapatinskui ir Živilei Atkočiūnienei. Tai buvo blogas ženklas.

Žiūrovai daugiausiai balsų skyrė Aido ir Katerinos porai. Visą laidą Aidas ir Katerina buvo paskutinieji žiūrovų lentelėje, bet po įspūdingo pasirodymo, kuriame šoko ne tik jie patys, bet ir dvi Aido mokinės japonės, pora iš karto šovė į turnyrinės žiūrovų balsavimo lentelės viršų.

Sportinių šokių žvaigždė Katerina Voropaj ir daugkartinis Lietuvos čempionas Aidas Reklys / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Susumavus žiūrovų ir komisijos vertinimus, dviejose paskutinėse vietose liko Justino Lpatinsko ir Živilės Atkočiūnienės bei Andriaus Butkaus ir Alisos Miškovskos poros.  Galutinį balsą tarė komisija. Vienbalsiai iš dviejų porų komisija pasirinko Andriaus ir Alisos duetą, o ant ledo, arba, tiesą sakant, be ledo liko Justino Lapatinsko ir Živilės Atkočiūnienės pora.

Bet tai ne pabaiga. Vieną iš iškritusių porų į šou galės grąžinti LNK gerbėjai „Facebook“.

Skaitykite daugiau