„Šokių ant ledo“ lydere tapo Vaidos Genytės pora, šou paliko Vytautas Mackonis ir traumą patyrusi Gintarė Vostrecovaitė

„Šokių ant ledo“ akimirka / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienio vakarą LNK televizija žiūrovams tiesiogiai transliavo trečiąją „Šokių ant ledo“ laidą, kurios metu dailiojo čiuožimo įgūdžius jausmų tema demonstravo devynios poros. Profesionalių čiuožėjų iš Lietuvos ir užsienio partneriais šou metu tapo Lietuvos scenos žvaigždės, pasirodymus vertino televizijos žiūrovai ir šou komisija. Laidos pabaigoje paaiškėjo, kad absoliučia šou lydere tapo Vaidos Genytės pora, kovos nebetęs mažiausiai simpatijų sulaukusi Vytauto Mackonio pora – koją jai pakišo Gintarės Vostrecovaitės trauma.

Žmonės.lt primena skaitytojams, kad praėjusį sekmadienį iš „Šokių ant ledo“ pasitraukė Manto Wizardo ir Agnės Oradauskaitės pora – magas vietą šou be kovos užleido verslininkui Daumantui Mikučioniui.

Šįkart dalyvius vertino baleto primarijus Nerijus Juška, Gintaras Svistunavičius, praėjusioje laidoje komisijos gretose debiutavusi aktorė Asta Baukutė ir specialiai dėl transliacojos iš Honkongo grįžusi Edita Daniūtė.

„Šokių ant ledo“ vairas patikėtas naujam vedėjų duetui – įvaizdį pakeitusiai aktorei Ingai Jankauskaitei ir šokėjui Andriui Butkui. Šou filmuojamas Vilniaus „Akropolyje“.

Trečiojoje „Šokių ant ledo“ laidoje – dalyvių pasirodymai jausmų tema (82 nuotr.)
+76

Pirmieji ant ledo pasirodė Ramunė Satkauskaitė ir Stanislovas Buškevičius. Savo pasirodymu pora siekė atskleisti džiaugsmo jausmą. Šokis iš tiesų buvo nuotaikingas ir džiaugsmingas: pora spinduliavo teigiama energija, atliko nemažai dailiojo čiuožimo elementų, ant ledo net šokinėjo per virvutę. Tiesa, neapsieita be nesklandumų: vieną kartą S.Buškevičius nukrito ant ledo ir parvertė savo partnerę. Tačiau nelaimių išvengta – niekas nesusižeidė. Pakilusi nuo ledo pora tęsė savo pasirodymą.

Komisijos nariai porai skyrė 19 balų iš 24 galimų. „Nuoširdžiai džiaugiausi pasirodymu. Mačiau visą siužetą. Ramunė – nuostabi partnerė: ji leido Stasiukui atsiskleisti“, – vertino A.Baukutė. „Norėčiau pasidžiaugti ir pasveikinti jus dėl jūsų jaunatviškumo. Tai – nuostabu. Tačiau kritimą matė visi“, – sakė E.Daniūtė.

Ramunė Satkauskaitė ir Stanislovas Buškevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Kita ant ledo pasirodžiusi pora – Tomas Katukevičius ir Vaida Genytė. „Meilė be atsako“ – tokį jausmą jiedu mėgino perteikti savo pasirodymu. Itin jausmingas pasirodymas su daugybe pakėlimų, akrobatinių triukų, sukinių iškart papirko vietoje susirinkusią publiką. Nepanašu, kad V.Genytė ant ledo būtų naujokė – ji šokį atliko be klaidų, emocionaliai ir profesionaliai.

Komisija šiai porai skyrė 23 balus iš 24 galimų. „Džiaugiausi reginiu ir atsipalaidavau. Negalvojau, kuris yra neprofesionalas, kas atlikta neteisingai, nejaučiau streso“, – savo pojūčius stebint pasirodymą vardino E.Daniūtė. „Vaida, sveikinu tave – labai gražūs krosrolai“, – specialiais terminais kalbėti ėmė N.Juška.

Ramunė Satkauskaitė ir Stanislovas Buškevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Alisa Miškovska ir Andrius Butkus pasirodė treti. Jiedu pasirodymo metu žiūrovams stengėsi parodyti aistrą, todėl ant ledo šoko tango. Šokti ant parketo ar ant ledo – nepanašu, kad A.Butkui būtų skirtumas. Poros šokis ant ledo buvo itin aistringas ir originalus, jiedu atliko gausu įspūdingų čiuožimo elementų, taip pat pakėlimų.

Komisija porai skyrė 20,5 balo. Anot A.Baukutės, A.Butkus pademonstravo, kad yra perspektyvus, tačiau pasirodyti galėtų ir geriau – galėjo, pavyzdžiui, padirbėti su aktoriniu meistriškumu, čiuožti dar užtikrinčiau. Vertintoja taip pat kelis kartus pakartojo, kad A.Butkui reiktų suplonėti – jai už akių kliuvo šokėjo pilvas.

Ramunė Satkauskaitė ir Stanislovas Buškevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Toliau laidoje pasirodė Aidas Rekys ir Katerina Voropaj. Šokdami ant ledo jie vaizdavo jausmą „ne savame kailyje“, A.Reklys publikai pasirodė persirengęs moterimi. Panašu, kad porą pasirodymui įkvėpė kątik praūžusi Moters dienos šventė: savo šou pradžioje K.Voropaj suvaidino įkaušusį vyrą, mylimajai benešantį gėles, o A.Reklys – namų šeimininkę. Vėliau scenarijus lėmė buitinį konfliktą: A.Reklys iš tiesų spyrė K.Voropaj į užpakalį, vėliau jiedu ant ledo inscenizavo muštynes. Galų gale ledas net buvo padegtas: ugnis liepsnojo net kelias sekundes.

Komisija porai skyrė 23,5 balo iš 24 galimų. „Pasirodymą ėmiau stebėti nusiteikusi skeptiškai, nes nemėgstu moterimis persirengusių vyrų, tačiau buvau nustebinta: labai gražus pasirodymas, Aidas tiesiog stebuklingai persikūnijo į moterį. Linkiu nepriprasti ir stebuklingai grįžti atgal“, – sakė E.Daniūtė.

Ramunė Satkauskaitė ir Stanislovas Buškevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Gintarė Vostrecovaitė ir Vytautas Mackonis tiesioginio eterio metu laidoje nešoko – televizijos žiūrovams parodytas generalinės jųdviejų repeticijos įrašas, mat likus vos kelioms valandoms iki eterio Gintarė patyrė traumą. „Ačiū Dievui, kaulas nelūžo, tačiau stipriai patempiau raiščius. Dėl to čiuožti negaliu. Gydytojas nuramino, kad po kelių dienų galiu bandyti autis pačiūžas ir čiuožti“, – paaiškino čiuožėja. Anot V.Mackonio, traumą jo partnerė patyrė repeticijos metu.

Kadangi pasirodymą balsuoti norintiems žiūrovams išvysti reikėjo, jiems parodytas paskutinės poros repeticijos įrašas – netobulai nufilmuotas, nepilnai sustyguotas. Tačiau įvertinti jį galima, komisija taip ir padarė: skyrė porai 22 balus iš 24 galimų. Pora vaizdavo rutiną.

Ramunė Satkauskaitė ir Stanislovas Buškevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Saulius Ambrulevičius ir Asta Žukaitė pasirodymui pasirinko neįprastą temą – tuštumą. Pasirodymo pradžioje A.Žukaitė įkūnijo manekeną – vaidino negyvą besielę lėlę. Vėliau atgijo: kaip ir partneris, demonstravo įmantrius dailiojo čiuožimo triukus, pakėlimus, sukinius. Tik veide paliko tvyroti tą pačią tuštumą.

Komisija porai skyrė 23 balus. „Techniškai pasirodymas atliktas puikiai, tačiau man nepatiko pati pasirinkta emocija. Pritrūko jūsų kaip asmenybės“, – Astai sakė E.Daniūtė.

Ramunė Satkauskaitė ir Stanislovas Buškevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Neįprastą temą pasirodymui pasirinko Daumantas Mikučionis ir Aida Rybalko – jiedu sušoko „meilės trikampį“, porai talkino dar viena profesionali šokėja. D.Mikučioniui ledas, akivaizdu, prilygsta iššūkiui – jam vis dar sunkiai sekasi čiuožti, tačiau kiekvieną savaitę ant ledo jis jaučiasi vis geriau. Šįkart jis pademonstravo nemažą čiuožimo greitį, kelis dailiojo čiuožimo elementus.

Komisijos nariai balų porai pagailėjo: iš 24 galimų balų skyrė tik 16 – mažiausiai iš visų. „Mačiau merginš emocijas, bet Daumanto nesupratau – lyg jam buvo “iki lemputės„, o lyg ir ne“, – sakė G.Svistunavičius. „Daumantai, sukonkretinkite pasirodymo siužetą – nelabai supratau“, – sakė A.Baukutė. „Pradžioje maniau, kad tai bus parodija“, – sakė E.Daniūtė, kurios lūkesčiams buvo lemta subliūkšti.

Ramunė Satkauskaitė ir Stanislovas Buškevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Andrejus Bekho ir Erika Vituskienė – prieš paskutinė šou pasirodžiusi pora. Ji šokiui pasirinko arogancijos temą, ant ledo, kaip ir A.Butkaus pora, šoko tango. Nepaisant apvalesnių kūno formų E.Vitulskienė pasirodymo metu nestokojo grakštumo ir elegancijos, šou metu buvo apstu pakėlimų, akrobatinių triukų, sudėtingų dailiojo čiuožimo žingsnelių.

Komisija pasirodymą įvertino 21 balu – lyginant su kitais, nei labai gerai, nei prastai. „Man jūs buvote lengva kaip pūkas. Buvote ne kregždė, o gulbė“, – vertino A.Baukutė, puikiai atsiliepusi ne tik apie Eriką, bet ir apie jos partnerį.

Ramunė Satkauskaitė ir Stanislovas Buškevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Paskutinieji pasirodė Aleksejus Rogonovas ir Gintarė Gurevičiūtė, kurie šokiu vaizdavo skausmo temą. Panašu, kad techniškai šis pasirodymas – pats sudėtingiausias, o ir emocijų jo metu pademonstruota apsčiai. Pora šou metu taškėsi dažais, voliojosi ant ledo, demonstravo sudėtingus akrobatinius triukus, pakėlimus, sukinius, dailiojo čiuožimo žingsnelius.

„Čia buvo žiauriai žiauriai stipru. Nežinau, kaip atrodė televizijos žiūrovams, tačiau sėdintiems čia – tiesiog labai“, – sakė N.Juška. „Būčiau neteisi, jei nerašyčiau 10“, – komentavo A.Baukutė, skyrusi maksimalų įvertinimą – šešetą. Visi iki vieno komisijos nariai vertino maksimaliai: pora gavo 24 balus – tiek, kiek įmanoma.

Ramunė Satkauskaitė ir Stanislovas Buškevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Susumavus komisijos narių bei televizijos žiūrovų balsus paaiškėjo, kad mažiausiai simpatijų pelnė Vytauto Mackonio ir Gintarės Vostrecovaitės pora bei Astos Žukaitės ir Sauliaus Ambrulevičiaus pora. Šiems šou dalyviams teko pakartoti savo šokius ant ledo, idant komisijos nariai nuspręstų, kuri pora liks tęsti kovą šou, o kuri – pasitrauks negrįžtamai. Absoliučia šou lydere tapo Vaidos Genytės ir Tomo Katukevičiaus pora.

Kadangi V.Mackonio partnerę pakirto trauma, šokio porai pakartoti nepavyko – žiūrovams ir vėl parotydas repeticijos įrašas. Tiesa, pati Gintarė tokiam sprendimui prieštaravo – ji tikino žūt būt norinti čiuožti ant ledo, tačiau šou rengėjai nusprendė, kad sveikata yra svarbiausia. Tuo tarpu A.Žukaitė ir S.Ambrulevičius šokį pakartojo gyvai.

Kas paliko šou nusprendė komisijos nariai. Už tai, kad kovą šou liktų tęsti A.Žukaitė, balsavo ir A.Baukutė, ir N.Juška, ir E.Daniūtė, ir G.Svistunavičius. Kad šou pasiliktų V.Mackonis nebalsavo niekas. V.Mackoniui ir G.Vostrecovaitei teko pasitraukti iš „Šokių ant ledo“.

Ramunė Satkauskaitė ir Stanislovas Buškevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Skaitykite daugiau