Šokėjų Patricijos Belousovos ir Alexandro Ionel namuose – kūdikio sutiktuvių šventė: paaiškėjo, kas gims

Patricijos Belousovos ir Alexandro Ionel kūdikio sutiktuvių šventė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-22 14:01
2014 metų Lietuvos atstovė „Mis Visata“ grožio konkurse, profesionali šokėja Patricija Belousova (26) ir jos sužadėtinis, taip pat profesionalus šokėjas Alexandras Ionelis (26) gyvena džiugiomis nuotaikomis – pora laukiasi pirmagimio ir jau žino į pasaulį atkeliaujančio vaikelio lytį. Surengę kūdikio sutiktuvių šventę būsimieji tėveliai su portalu Žmonės.lt dalijasi jos akimirkomis.

Žinomi šokėjai lietuvaitė Patricija Belousova ir vokietis Alexandras Ionel antradienį paminėjo kūdikio sutikimo šventę, kurios metu atskleidė pirmagimio lytį. 

Šokėjų pora kartu su būriu svečių vakarą praleido Hamburgo restorane „Cucinela“. Šventėje dalyvavo  draugai ir kolegos iš šokių pasaulio: Vokietijos įžymybės, šokių projekto „Let’s Dance“ nugalėtojai ir dalyviai.

Visi susirinkę laukė lemtingo momento, kurio metu paaiškėjo vaikelio lytis. Vakaro kulminacija įvyko susprogdinus balioną – mėlyni konfeti reiškė, kad porai gims berniukas! 

Primename, kad Patricija apie nėštumą viešai paskelbė besilaukdama 5-ąjį mėnesį. Džiugia naujiena ji pasidalijo socialiniuose tinkluose. 

„Svajonės pildosi. Mes ir patys iki šiol dar negalime tuo patikėti.Tai taip tikra ir vis dėlto visiškai netikėta. Šiandien yra ta diena, kai norime pasidalinti šia puikia žinia. Prieš penkis mėnesius manyje pradėjo plakti antra maža širdelė. Aleksas ir aš būsime tėvai. Tai viena gražiausių ir brangiausių dovanų, kurią mums galėjo duoti Dievas. Tai – tikra magija. Mama ir tėtis džiaugsmingai laukia mažylio“, – socialiniame tinkle rašė Patricija, pasidalinusi keliomis laukimo nuotraukomis.

You know, it is correct: Dreams do come true ✨Until today, we can’t believe it ourselves 🙈 It is so real and yet comes...

Posted by Patricija Belousova on 2021 m. rugpjūčio 31 d., antradienis

Žmonės.lt primena, kad pora susižadėjo birželį Dubajuje, kuriame kartu atostogavo. Vieną vakarą jiedu lankėsi prabangiame restorane, o piršlybos įvyko 54-ame to pastato aukšte.

Ant Patricijos rankos suspindo įspūdingas sužadėtuvių žiedas, o ji mylimajam be jokios abejonės ištarė „taip“.

P.Belousovos širdies draugas mylimosios rankos paprašė priklupęs ant kelio, įspūdingoje vietoje, kur Patricijai sėdint ant išpuoštų sūpynių už nugaros matėsi kvapą gniaužiantis naktinio Dubajaus vaizdas.

„Šios atostogos buvo stebuklingos. Būdama pačioje Dubajaus širdyje aš pasakiau „taip“. Gyvenimas yra kupinas netikėtumų ir gali sukelti šypseną pačiu netikėčiausiu metu. Atostogos baigėsi, tačiau būtent čia mes pradedame savo, kaip šeimos, etapą“, – tada su Žmonės.lt džiugia naujiena pasidalijusi sakė Patricija.

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama