Šokėjų Editos ir Mirko Gozzoli meilės diena – po Maldyvų saule

Editos ir Mirko Gozzoli atostogos Maldyvuose/ Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-14 19:56
Gražus sutapimas: praėjusią vasarą susituokę Edita ir Mirko Gozzoli medaus mėnesiu Maldyvų salose džiaugiasi būtent šią savaitę, kai minima ir įsimylėjėlių diena.

Indijos vandenyno skalaujamos Maldyvų salos buvo Editos svajonė. „Juk dėl klimato atšilimo jos skęsta! Reikia aplankyti, kol neišnyko!“, – pastebi. Tačiau iš tiesų ją seniai viliojo tie romantiški vaizdai: vandenyne išsidėsčiusios mažutės salos su baltutėlio smėlio paplūdimiais ir mediniais tiltais. Ji norėjo patirti, koks jausmas, kai iš apartamentų gali nerti tiesiai į mėlyną vandenyno gelmę.

„Man atrodo, kad miriau ir patekau į rojų“, – juokavo, kai po ilgo skrydžio iš Italijos, kur yra jų namai, pagaliau pasiekė Mirko išrinktą medaus mėnesio salą. O čia viskas buvo būtent taip, kaip įsivaizdavo: beprotiškai gražu.

Sala, kurioje ilsis, yra tokia maža, kad vieną dieną pabėgioti sumaniusi sportiška pora aplink ją apsuko tris ratus. Visų atostogų vien maudynėms ir saulės vonioms nenorėję skirti sutuoktiniai spėjo aplankyti ir gretimas salas – net lankėsi vietiniame sporto klube!

Šokėja prisipažįsta, kad šios atostogos keistos, nes pirmą sykį jie ilsisi be atžalų – sūnaus Romeo, Editos dukros Evitos, Mirko dukters Brendos. Vaikus seneliams ar auklei jiedu paprastai palieka keliaudami dėl darbų. „Kai mums paskambino Romeo, pasakiau, kad ir šįsyk esame išvykę dirbti“, – Edita prisipažįsta, kad galvojant apie atžalas jai spaudžia širdį.

Tačiau ilsėtis be jokių rūpesčių – didžiulis malonumas. Visos atostogos jiems bėga tarsi viena ilga Valentino diena.

Edita ir Mirko kartu sukasi ant parketo dešimt metų. Šokėja prisimena, kad, tarkim, prieš dešimtmetį Valentino dieną jie minėjo keturiese: Mirko su buvusia žmona ir Edita su buvusiu vyru. „Niekada negali žinoti, kas laukia gyvenime“, – juokiasi. Jųdviejų pirmosios santuokos iširo...

Prieš penkerius metus Edita ir Mirko tapo mylimaisiais, o praėjusį birželį Italijoje iškėlė nuostabias vestuves. Dar kelios povestuvinės kelionės dienos, ir jiedu grįš namo pas vaikus ir į kasdienę rutiną.

Naujausi straipsniai