Šokėjo Vytauto Mackonio žmona Natalija laukiasi antro vaiko

Vytautas ir Natalija Mackoniai su dukra Penelope / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-04 10:41
Vytautas ir Natalija Mackoniai gyvena maloniu laukimu ir ruošiasi šeimos pagausėjimui – žinomo šokėjo žmona laukiasi antros atžalos, praneša Žmonės.lt.

Šokėjas, TV projektų dalyvis, buvusios grupės „Džentelmenai“ narys V.Mackonis Žmonės.lt sakė, kad šiuo metu žmona Natalija skaičiuoja jau septintą nėštumo mėnesį – vaikelis pasaulį turėtų išvysti kitų metų pradžioje, sausį.

„Gydytoja sakė, kad panašu, jog vėl laukiame mergaitės. Tačiau taip kalbėjo prieš porą mėnesių. Kol kas nežinia, kaip ten tiksliai bus“, – sakė V.Mackonis, neslepiantis džiaugsmo dėl laukiančio pagausėjimo.

Porai 2013 metų lapkritį gimė dukra, kurią jie pavadino Penelope.

Kol laukia, kada gi į namų duris vėl pabels gandrai, V.Mackonis stengiasi kuo daugiau laiko praleisti su šeima: juk visi vieningai gyvena laukimu.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Antradienio rytą jis draugams ir bičiuliams parodė jaukią šeimos akimirką, užfiksuotą Druskininkuose.

„Šį kadrą užfiksavome Druskininkuose – ten su šeima praleidome savaitgalį. Tai buvo žmonos dovana mano gimtadienio proga: ramus, jaukus laikas su šeimyna. Buvo labai gera šventė – smagiai pasivaikščiojome, pasibuvome, pasimaudėme, važinėjomės paspirtukais, riedučiais, pasitaikė labai gražus oras“, – Žmonės.lt sakė V.Mackonis, kuriam pirmadienį suėjo 27-eri.

Žmonės.lt primena, kad Vytautas ir Natalija susituokė 2012 metais, o povestuvinį medų kopinėjo Kenijoje.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai