Šokėjo Sauliaus Skambino gyvenime – netikėtos permainos

Saulius Skambinas su kolegomis pasinėrė į zumbą / Tomo Petrovskio nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-07-24 16:00
Žinomas šokėjas Saulius Skambinas (39) atvirauja – pastaruosius pusantrų metų viešumoje jį buvo galima sutikti itin retai. Ne todėl, kad jis grįžo į profesionalųjį sportą ir laiką leido alinančiose treniruotėse. Tiesiog vienas ryškiausių kauniečių buvo pasinėręs į tai, kas jam atrodo vis aktualiau – sveiko gyvenimo būdo recepto paieškas.

„Netapau nei vegetaru, nei atsiskyrėliu. Man tebepatinka viskas, ką mėgsta ir mano aplinka“, - su šypsena pasakoja respublikinių ir tarptautinių šokių konkursų dalyvis bei laureatas.

S.Skambinas paaiškina – domėtis sveikatinimu jis pradėjo po 35-ojo gimtadienio. Daug metų sportavęs vyras svarsto – turbūt kiekvienas anksčiau ar vėliau pajunta nenumaldomą laiko tėkmę bei norą savim labiau rūpintis.

„Aktyvaus gyvenimo būdo niekada neatsisakiau. Tik vis rečiau noriu tiesiog mankštintis sporto salėje. Man trūko muzikos, judesio. Bet pažintis su zumbos profesionalėmis tarsi padėjo užpildyti tuščią erdvę“, - sakė pašnekovas.

Zumba šokiai, anot jo, žavi visą pasaulį savo neblėstančia „laukine ir aistringa charizma“, Lotynų Amerikos bei viso pasaulio tautų šokių įvairove, energija bei tai, jog ją gali ir geba šokti visi: maži ir dideli, jauni ir seni, įgudę šokėjai ar nejaučiantys ritmo: „Šokdamas zumbą jautiesi kaip šokių aikštelėje“.

Nauja banga, S. Skambino įstikinimu, atkeliauja ir į Lietuvą – zumba komandos trijulė pavadinimu „Zumba by Timeless“. Jos nariai, susibūrę iš skirtingų Lietuvos kampelių - profesionalus šokėjas S. Skambinas (Kaunas), zumba instruktorės Inga Pilipavičiūtė-Baltrūnė (Rokiškis) ir Irina Girman-Šlimienė (Palanga), džiaugiasi turėdami galimybę supažindinti su visame pasaulyje garsia „zumba fitness“ programa bei naujausiomis šokių tendencijomis.

Tomo Petrovskio nuotr.
Tomo Petrovskio nuotr.

„Komandos šūkis – šokis, sveikata ir gera nuotaika“, - kalbėjo naujos komandos iniciatorius.

Trijulė į repeticiją susirenka kartą per savaitę. Iki to laiko internetu aptaria būsimo šokio scenografiją. Tam, kas jis gimtų, profesionalams pakanka pusdienio.

Zumba užsiėmimai, pasak S. Skambino, taps ir naujai kuriamos „Timeless“ organizacijos dalimi. Ji, pagal šokėjo sumanymą, bendriems įvairiems projektams turėtų suburti aktyvius sveikatos, verslo ir laisvalaikio sritis atstovaujančius žmones iš visos Lietuvos.

„Jau organizavome kelis pilotinius seminarus, stovyklas, žygius. Manau, veikla vien Lietuvoje neapsiribosime“, - kalbėjo vienas iš organizacijos sumanytojų.

Jis nori bendradarbiauti su panašių tikslų turinčiomis organizacijomis pasaulyje, vykdyti mainų programas, labdaros projektus, masinius renginius, kviesti domėtis naujausiomis žiniomis sveikatinimo srityje.

„Į profesionalių šokių pasaulį nebegrįšiu, bet sustoti neketinu. Turime ambicingų planų, apie kuriuos dar tikrai išgirsite“, - patikino S. Skambinas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai