Šokėjas Vytautas Mackonis su žmona Natalija dukrai išrinko graikų nimfos vardą

Vytautas ir Natalija Mackoniai / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-26 12:58
Vytautas ir Natalija Mackoniai išrinko vardą lapkričio 22-ąją dieną gimusiai savo pirmagimei. Portalo Žmonės.lt žiniomis, tėvai mergaitę pavadino Penelope.

„Išrinkome dukrai Pelelopės vardą“, – portalui Žmonės.lt atskleidė V.Mackonis. Paklaustas, kuo Mackonių šeimą patraukė šis vardas, Vytautas atviravo: „Labai tiko mūsų vaikui. Tokio net nebuvome numatę. Turėjome daug skirtingų variantų, bet Penelopės mūsų sąraše nebuvo. Gulėjau palatoje ir žiūrėjau į ją, per 20 minučių netikėtai į galvą šovė – be jokių papildomų asociacijų.“

V.Mackonis pasakojo, kad žmonai iš karto patiko jo pasiūlytas dukros vardas. „Prieš tai buvo momentas, kad kivirčijomės dėl vardų: man nepatiko jos siūlymas, jai nepatiko mano. O šis buvo tas, kuris abiems prilipo“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo Vytautas, kuris jau šį antradienį oficialiai įregistruos dukros vardą.

Mackonių dukra pasaulį išvydo 3500 g svorio ir 51 cm ūgio. „Jaučiuosi puikiai, nuostabiai. Mergaitė – gražuolė“, – praėjusį penktadienį dukros gimimu džiaugėsi laimingas tėtis.

Penelopė arba Penelopėja graikų mitologijoje – Odisėjo žmona. 20 metų nesulaukdama iš Trojos karo grįžtančio vyro, Penelopė išsaugojo jam ištikimybę. Jau Antikoje jos vardas buvo tapęs sutuoktinių ištikimybės simboliu. Penelopės vardu graikų mitologijoje buvo ir viena iš nimfų, dievo Pano motina.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai