Šokėjas Vytautas Mackonis parodė savo beveik 4 mėnesių dukrą Penelopę

Vytautas Mackonis su šeima / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-14 14:00
Žinomo šokėjo, profesionalaus sportinių šokių trenerio bei „Džentelmenai“ grupės nario Vytauto Mackonio šeimoje naujagimės Penelopės ateitis aiški: „Ji tikrai bus šokėja, čia faktas. Visa kita leisim rinktis pačiai“, – plačiai šypsodamiesi teigia tėvai.

„O  pirmasis jos partneris būsiu, žinoma, kad aš“,  – priduria laimingas Vytautas.

Vytautas Mackonis yra daugeliui gerai žinomas kaip profesionalus šokėjas, įvairių televizijos projektų dalyvis, šiuo metu savo jėgas bandantis šokiuose ant ledo. Tačiau daugelis turbūt net nesusimąsto, kad šis jaunas ir veiklus vyras, tik peržengęs namų slenkstį, tampa pačiu rūpestingiausiu tėčiu kelių mėnesių dukrytei ir atsakingu vyru savo žmonai Natalijai.

Apie naujuosius malonius šeimyninius rūpesčius Mackonių šeimoje bus kalbama jau šio šeštadienio „Padėkime augti“ laidoje per LNK.  Nuostabaus grožio mergytės tėvai papasakos žiūrovams apie pačias jautriausias jų gyvenimo akimirkas, pasidalins naująja patirtimi ir dukrelės ateities planais.

Žmonės.lt primena, kad V.Mackoniui dukra gimė praėjusių metų lapkričio 22-ąją. Laimingi tėvai pirmagimei išrinko Penelopės vardą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai