Šokėjas Edgaras Kerpė Vokietijoje tapo pasaulio čempionu: „Išlaikiau savo poziciją“

Edgaras Kerpė su partnere Valentina Lukša (kairėje)/ Asmeninio archyvo ir „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-23 15:39
Šiųmetinio televizinio projekto „Lietuvos talentai“ nugalėtojas šokėjas Edgaras Kerpė neseniai iš Vokietijos sugrįžo su pirmosios vietos įvertinimu pasaulio šokių čempionate.

IDO (International Dance Organization) pasaulio čempionate E. Kerpė dalyvavo jau ketvirtą kartą. Tiesa, nuo 2016 metų jis buvo padaręs pertrauką.

„Nevykau ten dėl to, nes buvau susikoncentravęs į kitus dalykus, bet išaušo diena, kai vėl panorau išbandyti savo jėgas. Viskas vyko Vokietijoje, mažame miestelyje Brėmerhafene. Man labai pasisekė. Pirmąją dieną su savo partnere Valentina Lukša sugebėjome laimėti antrąją vietą ir tapti pasaulio vicečempionais. Pats rezultatas tikrai nustebino, nes niekada neteko užimti tokios aukštos vietos ne solo kategorijoje. Po kelių dienų taip pat dalyvavau „Popping solo“ suaugusiųjų varžybose ir savo kategorijoje užėmiau pirmąją vietą“, – portalui Žmonės.lt pasakojo šokėjas. 

Edgaras Kerpė nugalėjo pasaulio šokių čempionate/ Asmeninio archyvo nuotr.
Edgaras Kerpė nugalėjo pasaulio šokių čempionate/ Asmeninio archyvo nuotr.

Pergalę į gimtinę parvežęs E. Kerpė džiaugėsi  – čempionate Vokietijoje garsiai skambėjo Lietuvos himnas. 

„Visi giedojome, nes ne vieninteliai lietuviai ten buvome. Emocija ir atmosfera labai sušildė, geras buvo sugrįžimas. Jau ketvirtą kartą laimėjau IDO pasaulio čempionatą. Ir taip pat paskutinę dieną užėmiau dar ir trečiąją vietą visų gatvės šokių stilių kovose vienas prieš vieną. Grįžau su labai gražia kombinacija: pirmos, antros ir trečios vietos taurėmis, medaliais.“

Edgaras atviravo, jog solo pasirodymams išskirtinio pasiruošimo jam nereikėjo, daugiau dėmesio jis skyrė komandinėms choreografijoms, pasirodymui dueto kategorijoje su partnere abu ruošėsi savaitę.

Edgaras Kerpė nugalėjo pasaulio šokių čempionate/ Asmeninio archyvo nuotr.
Edgaras Kerpė nugalėjo pasaulio šokių čempionate/ Asmeninio archyvo nuotr.

Į IDO čempionatą E. Kerpė pateko atrankinių varžybų, vykstančių skirtingose pasaulio šalyse, metu. Lietuvoje jos vyko dar birželio mėnesį.

„Rimtų konkurentų buvo ir iš kitų šalių: Anglijos, Danijos, Italijos, Amerikos, Slovėnijos, Tailando, Lenkijos, Švedijos, Moldovos, Pietų Afrikos. Daug įvairių naujų pažinčių, ryšių atsirado. Pasisėmiau įkvėpimo iš kitų šokėjų, kelionės metu atitrūkau nuo kasdienybės ir parsivežiau gerų emocijų. Tobulėti visada yra kur, tai tik toliau dirbsime ir žiūrėsime, kur viskas nuves.“

Žinomas Lietuvos šokėjas sako, jog be galo smagu buvo prisiminti tą jausmą, kuris aplanko, kai tave paskelbia  pirmosios vietos nugalėtoju. „Tiesiog supratau, jog dar neapsileidau ir išlaikiau savo poziciją. Net po kelių metų pertraukos sulaukiau puikaus įvertinimo.“

Naujausi straipsniai