Šokėjas Andrius Kandelis vienam vakarui tapo modeliu

Andrius Kandelis / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Simona Liaudanskytė
Publikuota: 2013-05-29 20:52
Saulėtą ir šiltą trečiadienio vakarą Vilniaus Rotušės aikštėje, vieno restorano terasoje, vyko „Can 2“ parduotuvių tinklo vasaros kolekcijos pristatymas. Podiumą atstojusiu kilimu žengė žinomi sostinės vyrai.

Vienam vakarui modeliu tapo ir skambant saksofono atliekamai muzikai podiumu žengė šokėjas Andrius Kandelis, kurį itin entuziastingai palaikė tarp svečių sėdėjusi žmona Milda Dužinaitė. Pirmą kartą modelio duonos paragavęs vyras iš kitų dalyvių išsiskyrė geru humoro jausmu ir plastika – žengdamas podiumu Andrius atliko keletą šokių judesių, sulaukusių publikos ovacijų.

„Esu išlaidus drabužiams, bet nedažnai apsipirkinėju Lietuvoje. Mano darbas ir profesija leidžia man daug keliauti, todėl garderobą dažniausiai atnaujinu užsienyje. Geriausias parduotuves galėčiau išskirti Honkonge, Vokietijoje, Amerikoje“, – portalui Žmonės.lt pasakojo A.Kandelis.

Paklaustas, kiek daugiausiai yra palikęs vienoje ar kitoje drabužių parduotuvėje, vyras nusijuokė ir teigė, kad nėra į tai atkreipęs dėmesio, todėl tikslios sumos negalėjo įvardyti.

Kartu su Andriumi vyriškos mados vėjus pristatė Žilvinas Šilgalis, Jonas Sakalauskas, Albertas Bandžius, Olegas Koliakinas, Leonidas Šinkarenko, Saugirdas Vaitulionis, Aleksandras Šimelis, Martynas Vitėnas, Justas Jaskonis ir kiti.

Vakaro svečius dainomis linksmino iš pramogų pasaulio ir didžiosios scenos prieš kurį laiką dingęs atlikėjas Andrea Zappa.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai